Запрошуємо прийняти участь в науково-технічній конференції

NauLogo300
Тези доповідей МНПК “Політ 2016. Сучасні проблеми науки”
06.07.2016
0HxqSJ2zP5Q
Вітання нашим колегам-переможцям на MMET 2016
18.07.2016
CNSATMx3_4_2012

НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

2123 листопада 2016 р.

м. Київ

Запрошуємо прийняти участь у роботі науково-технічної конференції «Проблеми розвитку глобальної системи зв’язку, навігації, спостереження та організації повітряного руху CNS/ATM», що проходитиме 21-23 листопада 2016 року на базі Навчально-наукового Інституту аеронавігації Національного авіаційного університету

E-mail: ksm-na@ukr.net

Бажаючих взяти участь у роботі конференції просимо зареєструватися  за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1MzIzXfXhQ78YpgqJGKQPEHeDxK1KJNw4YxTD8AdWAJ4 Для включення доповідей до програми конференції необхідно до 01 жовтня 2016 року надіслати тези доповідей.

За бажанням автори можуть подати наукові статті за тематикою доповідей на конференції, які будуть рекомендовані до публікації в одному з фахових видань НАУ за додаткову оплату.

На конференції будуть працювати такі секції:

Назва секціїСекретар відповідної секції

(телефон, адреса

електронної пошти)

1.Організація та обслуговування повітряного рухуЛазоренко Віталій Андрійович

тел. (044) 406-75-59

E-mail: vitalii.lazorenko@gmail.com

2.Дистанційно пілотовані авіаційні системиШмельова Тетяна Федорівна

тел. (044) 406-72-44

E-mail: shmelova@ukr.net

3.Комп’ютеризовані телекомунікаційні системи та мережіЛавриненко Олександр Юрійович

тел. (050) 949-71-50

E-mail: tks@nau.edu.ua

4.Системи аеронавігаційного обслуговуванняПогурельський Олексій Сергійович

тел. (044) 406-78-26

E-mail: pogurelskiy@gmail.com

5.Системи спостереження та обробки данихЗаліський Максим Юрійович

Тел. (044) 406-74-79,

(063) 681-93-28

Email: maximus2812@ukr.net

6.Сучасні технології в системах авіонікиКлочан Арсен Євгенійович

Тел. (044) 497-80-08

E-mail:varsenchuk@mail.ru

7.Аерокосмічні системи управлінняАбрамович Олена Олександрівна

Тел. (067) 892-11-42

E-mail: abramovich-e-a@ukr.net

8.Радіоелектронні пристрої та системиАзнакаєв Емір Геннадійович

Тел. (044) 406-71-30

E-mail: aznakayev@nau.edu.ua

Оргкомітет конференції

Голова:

Чепіженко Валерій Іванович, директор Навчально-наукового Інституту аеронавігації Національного авіаційного університету, доктор технічних наук, старший науковий співробітник;

Заступники Голови:

Бабейчук Дмитро Георгійович, директор Державного підприємства обслуговування повітряного руху України, кандидат технічних наук;

Сабадош Любомир Юрійович, голова Державного космічного агентства України;

Креденцар Світлана Максимівна, заступник директора Навчально-наукового Інституту аеронавігації з науково-методичної роботи, кандидат технічних наук, доцент.

Секретар:

Абакумова Анастасія Олександрівна, асистент кафедри телекомунікаційних систем.

Організаційний внесок

Організаційний внесок для участі у конференції

становить 150 грн. (за одну доповідь) для учасників з НАУ та 200 грн (за одну доповідь) для учасників зі сторонніх організацій

Участь  спонсорів  – безкоштовна.

Організаційні внески перераховуються за наступними реквізитами:

Одержувач коштів:

НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

КОД ЄДРПОУ 01132330

в ГУ ДКУ у м. Києві Код банку отримувача 820172

реєстраційний рахунок 31255215113777

призначення платежу суб.рах 711-37 з поміткою «Конференція CNS/ATM»

Кошти оргвнеску призначені для друку матеріалів конференції.

Адреса оргкомітету: Національний авіаційний університет, пр-т Космонавта Комарова 1, м. Київ, 03680.

За додатковою інформацією звертатися до Креденцар Світлани Максимівни за тел. (044) 406-71-25.

E-mail: ksmna@ ukr.net

Вимоги до матеріалів, які подаються
для публікації у збірнику тез конференції

Робочі мови: українська, російська, англійська

Формат аркуша: А5 (148×210 мм). Поля: ліве, верхнє, нижнє – 20 мм; праве – 15 мм.

Міжрядковий інтервал – одинарний.

Обсяг тез – одна сторінка.

Заголовок УДК (Times New Roman Cyr, font 9) – вирівнювання по лівому краю.

Відомості про авторів – прізвище, ініціали (Times New Roman Cyr, font 9, bold) – вирівнювання по правому краю.

Назва тез (Times New Roman Cyr, font 9, bold) –  великими літерами, вирівнювання по лівому краю, відступ зверху – 6 пт, знизу – 6 пт, без переносу слів.

Текстова частина (Times New Roman Cyr, font 9), відступ першого рядка абзацу 5 мм – вирівнювання по ширині, без переносу слів.

Заголовок таблиць (Times New Roman Cyr, font 8, bold) – вирівнювання по центру, нумерація (Times New Roman Cyr, font 8, bold) – вирівнювання по правому краю.

Для набору формул використовувати вбудований у MS Word for Windows редактор формул з використанням таких стилів: Text (Текст) – Times New Roman Cyr; Function (Функція) – Times New Roman Cyr, italic; Variable (Змінна) – Times New Roman Cyr, italic; Greek (грецькі) – Symbol (Символ) – Symbol: Matrix/Vector (Матриця-вектор) – Times New Roman Cyr, bold. Встановлюються такі розміри: Full (Звичайний) – 9 пт.; Subscript Superscript (Великий індекс) – 5 пт.; Subscript Superscript (Малий індекс) – 3 пт.; Symbol (Великий символ) – 12 пт.; Subsymbol (Малий символ) – 9 пт.

Заголовок «Список літератури» (Times New Roman Cyr, font 8, bold) – вирівнювання по центру, відступ зверху – 6 пт, знизу – 0 пт.

Дані про використані джерела оформлюється у вигляді нумерованого списку. Прізвища й ініціали  авторів (Times New Roman Cyr, font 9, italic), назва роботи (Times New Roman Cyr, font 9) – вирівнювання по ширині, відступ знизу – 6 пт між окремими джерелами у списку літератури.

Список літератури не обов’язковий.

У разі недотримання вказаних вище вимог до оформлення тез доповідей авторам тез буде відмовлено у публікації.

Сплата оргвнеску здійснюється після ухвалення до друку матеріалів тез оргкомітетом конференції. Рішення щодо ухвалення до друку авторам тез надсилатиметься на email.

Рукописи не редагуються, за науковий зміст і викладання матеріалу відповідає автор.