Запрошуємо на семінар «Застосування штучного інтелекту в авіації та аерокосмічній галузі»

4234QPFg
Зустріч з першокурсниками ФАЕТ
05.09.2019
aviacionniy_turizm_v_rossii_rnnsru
Вакансія в компанії Авіаконтакт
faet_logo
Кафедра аеронавігаційних систем Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій  запрошує на семінар «Нові тенденції розвитку систем аеронавігаційного обслуговування», відбудеться 26 вересня 2019 р., в 11.20 (3 пара) в аудиторії 11.314 Національного авіаційного університету, 11 корпус.
Тема засідання: Застосування штучного інтелекту в авіації та аерокосмічній галузі/ Artificial Intelligence Applications in the Aviation and Aerospace Industries
1. Вступне слово
Харченко В.П. (д.т.н, професор, проректор з наукової роботи НАУ)
2. Доповідь:
Unsupervised Machine Learning and native information framework
(Serge Dolgikh, NAU,  Ukraine  / Solana Networks, Ottawa Canada

Інформація (Шмельова Т. (д.т.н., професор, кафедра аеронавігаційних систем):
  1. Участь у міжнародних конференціях 10th IEEE DESSERT; 5th WS ICTERI-TheRMIT, IEEE ACIT 2019, Обчислювальний інтелект (результати, проблеми, перспективи)
  2. Публікації в міжнародному видавництві IGI Global 2019 (США, Пенсільванія) по тематиці Artificial Intelligence Applications