Запрошуємо на презентацію програми Jump into Life від компанії lifecell!

ian
IELTS General Pretesting + master-klass!
20207-6-nobelevskie_laureaty_p_ru
Увага! Безкоштовні тренінги для школярів!
1452855452-7476-lifecell

Одинадцятий рік поспіль програма стажування та навчання Jump into life запрошує юних талантів зробити перші кроки своєї кар’єри у великій успішній компанії!

Участь у програмі Jump into life  — це розвиток і новий рівень знань та здобуття цінного професійного досвіду, а для найталановитіших учасників — можливість отримати своє перше запрошення на роботу та стати частиною дружньої команди lifecell.

Для нас Jump into life — це освітньо-соціальна програма, що надає можливість зробити власний внесок у становлення та подальший розвиток майбутніх професіоналів, залучити талановиту молодь до перспективної технологічної галузі, тим самим сприяючи розвитку потенціалу нашої країни.

Програма допомагає студентам визначитись з вибором подальшої кар’єри, спробувати свої сили в реальному бізнесі та відчути переваги роботи в успішній та динамічній міжнародній компанії.

Презентація цьогорічної програми для студентів НАУ відбудеться 30 жовтня 2018 року (вівторок) об 11-30 в аудиторії 3-201. Запрошуються всі охочі!!!