Запрошення на науково-практичний семінар “Мережі мобільного радіозв’язку: нові виклики”

1 (1)
Профорієнтація в Київському коледжі комп’ютерних технологій та економіки
24.01.2020
5g-cellular-connection-body-image-1
Лекція “Мережі мобільного зв’язку: нові виклики” в Київському будинку вчених
06.02.2020
82128306_146788883420104_3357597065969401856_o

Створення інформаційного суспільства в Україні є одним із найактуальніших завдань сьогодення. В Стратегії розвитку інформаційного суспільства в Україні до пріоритетів формування сучасної інформаційної інфраструктури країни віднесено створення високошвидкісних мереж широкосмугового мобільного доступу до ресурсів мережі Інтернет на всій території України. Йдеться про широкосмуговий доступ на базі використання технологій мобільного зв’язку четвертого покоління 4G (від англ. Generation – покоління) та 5G в найближчому майбутньому. При цьому вплив цих технологій на сучасне суспільство переоцінити вже зовсім неможливо. Стільниковий зв’язок розглядається в даний час як норма, а технології мобільного зв’язку є найбільш затребуваними і тими, що швидко розвиваються. Таким чином, в ході даного семінару вам представляється можливість дізнатись про еволюцію мереж мобільного зв’язку як в Україні, так і в світі. Будуть окреслені основні відмінності між поколіннями мереж мобільного зв’язку, проаналізовані рушійні сили та технологічні рішення, які надають змогу розвиватись сучасним стільниковим мережам на шляху до повноцінного 5G та 6G в майбутньому.

Про це все, а також багато всього іншого цікавого та корисного розкаже д.т.н., доцент, заступник декана Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій Національного авіаційного університету Одарченко Роман Сергійович!

Місце проведення: Київський будинок вчених НАН України (вулиця Володимирська, 45а, зупинка метро “Золоті ворота”).

Квитки на умовах простору – річний абонемент Будинку вчених (70 грн, оформлення на місці).

Більш детальна інформація про подію тут: https://www.facebook.com/events/622450291630500/