Вітання директора інституту Валерія Чепіженка з Міжнародним жіночим днем!

Den-vidkr-dverej-439x480
День відкритих дверей ІАН
04.03.2015
esterel
Презентація Esterel Technologies
13.03.2015
8marta

Любі наші!

Щиро вітаємо вас з міжнародним днем Жінок!

Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Матір, сестра, кохана – жіночий першопочаток супроводжує нас до останнього подиху. І якщо краса порятує світ, то це буде ваша краса. Адже ви перетворюєте його на чарівну перлину, яку ми кладемо і довічно кластимемо до ваших ніг.

У цей святковий день бажаємо всім жінкам міцного добробуту, довічного щастя, шаленого кохання та постійного добробуту. І нехай виконуються найзавітніші мрії, адже бажання кожної жінки – закон, якому ми, чоловіки, з радістю коримося.

З повагою,                                                                                                                                                                                            директор Інституту аеронавігації                                                                                                                                            Валерій Чепіженко