Відкриття науково-технічної конференції Навчально-наукового інституту Аеронавігації «Проблеми розвитку глобальної системи зв’язку, навігації, спостереження та організації повітряного руху CNS/ATM»

2018nov12-KEMK
Студенти Київського електромеханічного коледжу відвідали філіал кафедри електроніки НАУ у підприємстві – ТОВ “НВО Телеоптик”
Вітаємо колег з отриманням дипломів!
12

21 листопада 2018 року розпочала роботу науково-технічна конференція Навчально-наукового інституту аеронавігації, електроніки та телекомунікацій «Проблеми розвитку глобальної системи зв’язку, навігації, спостереження та організації повітряного руху CNS/ATM».

Робота конференції продовжиться до 23 листопада 2018 року за наступними секціями:

·         Організація та обслуговування повітряного руху

·         Аеронавігація та безпілотні авіаційні комплекси

·         Комп’ютеризовані телекомунікаційні системи та мережі

·         Системи спостереження та обробки даних

·         Сучасні технології в системах авіоніки

·         Аерокосмічні системи управління

·         Радіоелектронні пристрої та системи

Також в рамках відкриття конференції відбувся семінар державного рівня та тему «Вимоги до експлуатації і управління безпілотними літальними апаратами», в якому приймали участь провідні фахівці підприємств авіаційної галузі України. Плідне обговорення на семінаре підкреслило, актуальність і важливість даного питання для авіаційної галузі України. Результат обговорення – створення робочої групи з представників НАУ та авіаційних підприємств для подальшої розробки вимог до експлуатації і управління безпілотними літальними апаратами, а також вдосконалення нормативно-правової бази БПЛА.