Вакансія для студентів в компанію Авіаконтакт!

Профорієнтаційна робота в КІтУ НАУ!
06.04.2019
DSC00806
Перемога студентів кафедри аеронавігаційних систем на всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт!
aviacionniy_turizm_v_rossii_rnnsru

Міжнародна компанія Авіаконтакт в пошуках активних, цілеспрямованих співробітників в сферу авіатуризму. Якщо Ви цікавитеся подорожами і любите туризм – ми надаємо Вам можливість спробувати себе в цій сфері без досвіду роботи і наявності спеціальних навичок.

Компанія Авіаконтакт займає лідируючу позицію на ринку України і є унікальною. Компанія повністю навчає своїх фахівців і тому ручається за якість і результат роботи. Ми надаємо тільки якісну, професійну клієнтську підтримку. Нашими партнерами є провідні міжнародні компанії в сфері туризму і подорожей.
У нас відкрита позиція менеджера з бронювання готелів зі знанням англійської мови. Ми розглянемо кандидатів зі знанням англійської на рівні Upper-Intermediate і вище.

У Ваші обов’язки буде входити:

–  Консультація клієнтів;

–  Надання інформації та звітності партнерам;

–  Уточнення деталей бронювання, підтвердження нових бронювань;

–  Ділове листування та усна комунікація англійською мовою по супутнім питань;

–  Спілкування з представниками готелів

Умови роботи:

–  Гнучкий графік 3/2

–  Комфортний, сучасний офіс в центрі міста, піша доступність від метро Вокзальна / Олімпійська

–  Роботу в молодій дружній команді;

–  Кімната відпочинку, чай, кава, фрукти, вільний стиль в одязі

–  Можливі відрядження і навчання за кордоном за рахунок компаніїü

• Офіційне працевлаштування

We help people fly!