В Україні сьогодні – День пам’яті та примирення

ФАЕТ вітає з Великоднем!
02.05.2021
Профорієнтаційна робота на ФАЕТ
13.05.2021
Усі записи

Сьогодні, 8 травня, в Україні відзначається День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Цей день присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, дітям і підліткам, воїнам і мирному населенню – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через пекло Другої світової війни. Тим, хто загинув на її фронтах, в окопах і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями Об’єднані Нації. Не забуваємо: той, на чиєму боці справедливість, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, щоб в майбутньому подібна трагедія ніколи не повторилась.

У ці славні свята ми згадуємо тих, хто загинув під час Другої світової війни, та висловлюємо дорогим ветеранам велику подяку та шану за Перемогу над нацизмом.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу та незалежність нашої країни, трудівникам тилу, які самовіддано працювали для Перемоги.

Бажаємо Вам міцного здоров`я, щастя та благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє нашої України!

Нехай на нашій благословенній землі завжди панує Мир, Спокій та Добро!

З повагою, ФАЕТ

День пам'яті та примирення: 8 травня відбудуться поминальні заходи |  Дрогобицька Міська Рада

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Pin It on Pinterest

Share This