В Кременчуцькому льотному коледжі НАУ відбувся «Прийняття рішень операторами аеронавігаційної системи. DM ANSs H-Os»

5 (2)
Наші представники на зборах випускників Промислово-економічного коледжу НАУ
11.11.2017
CNS_ATM_002
Запрошуємо на День відкритих дверей НАУ!
28.11.2017
IMG_9256

8-10 листопада в Кременчуцькому льотному коледжі НАУ відбувся науково-практичний тренінг «Прийняття рішень операторами аеронавігаційної системи. DM ANSs H-Os»  за темами:

• 3D-класифікація задач ПР; Експертні системи. Оцінювання значущості  систем заходу на посадку ПС (GNSS, ILS, VOR, GNSS/EGNOS;
  • Вибір джерел фінансування інноваційних проектів;
  • Прийняття рішень оператором АНС в умовах визначеності, ризику і невизначеності. Системи підтримки прийняття рішень. Задача вибору запасного аеродрому / оптимального аеродрому посадки;
  • Пошук шляху мінімальної вартості між пунктами відправлення і призначення. Задача набору висоти ПС

Науково-практичний тренінг організували і провели завідувач кафедри авіаційного транспорту Кременчуцького льотного коледжу НАУ, кандидат технічних наук, професор Давиденко Михайло Федорович та Шмельова Тетяна Федорівна доктор технічних наук, професор кафедри АНС НАУ. У тренінгу прийняли участь викладачі факультету Авіаційного транспорту, електроенергетики і управління та кафедр Авіаційного транспорту, Енергозабезпечення і системи управління, а також курсанти льотно-технічних спеціальностей.

IMG_9256 IMG_9258 IMG_9262 IMG_9284 IMG_9290 IMG_9291 IMG_9297 IMG_9298 IMG_9288

Адміністрація
Інститут є навчально-науковим підрозділом Національного авіаційного університету.