Увага! Нова спеціалізація – Інформаційні технології в аерокосмічних системах управління!

01
Співпраця кафедри авіоніки, Київської інженерної гімназії та ТОВ «Прогресстех-Україна»
27.03.2018
Larin_TextBook
Вийшов з друку підручник “Автоматизація схемотехнічного проектування”
28.03.2018

Навчально-науковий інститут аеронавігації,
електроніки та телекомунікацій

Кафедра аерокосмічних систем управління

Галузь знань – 12. Інформаційні технології

Спеціальність – 126. Інформаційні системи
та технології

Спеціалізація: – Інформаційні технології в
аерокосмічних системах управління

Форма навчання: денна, заочна. Мови навчання: українська, англійська

Новий престижний напрям підготовки по одній з  самих високооплачуваних у всьому світі спеціальності, спрямований на урахування світових тенденцій в найбільш розвинених державах світу, як нагальна потреба індустрії, бізнесу, наукових досліджень у професійних кадрах, здатних вирішувати питання створення та експлуатації високоінтелектуальних технічних, кібернетичних і організаційних систем на основі останніх досягнень світової науки і технологій, з широким застосуванням інтелектуальних інформаційних систем.

В першу чергу це стосується таких наукоємних галузей, як авіація, ракетно-космічна техніка, роботизовані комплекси сучасних підприємств, які являються пріоритетними в будь-якій розвиненій країні світу, тому що в значній мірі впливають на її майбутнє, корпоративних та фінансових структур тощо, які на сьогодні інтегрували останні досягнення світової науки і технологій.

При сучасних жорстких вимогах до якості складної техніки, зростаючій конкуренції при її створенні, конче потрібні у всьому світі професіонали, які володіють сучасними наукоємними технологіями.

При цьому враховується, що абсолютна більшість сучасних складних систем розробляються як програмно-інтенсивні системи, засновані на
інформаційних технологіях.

Інформаційні технології – це сфера молоді!

Хто володіє інформаційними технологіями – той здатен змінити світ!

Загалом саме такі спеціалісти на фундаментальному рівні розробляють складні програмні продукти, комп’ютерні мережі, системи штучного інтелекту, інтелектуальні системи прийняття рішень з застосуванням хмарних структур, системи воєнного призначення, системи управління високоточною зброєю, системи стабілізації, навігації і управління пілотованими і безпілотними літальними апаратами, тощо.

Саме таких спеціалістів ми і готуємо!

При підготовці фахівців забезпечуються:

– глибокі, стійкі, універсальні теоретичні знання електронної та комп’ютерної техніки, інформаційних технологій, сучасної теорії управління, інтелектуальних алгоритмів управління, мікропроцесорної  та мікроконтролерної техніки, тощо.

Диплом фахівця нашого університету визнається в понад 200 країнах світу, які входять до Міжнародної організації цивільної авіації – ICAO.

Тел.:38044-4978186, 38044-4067427, 4067184, 38067-4663271

E-mail: azarskov@nau.edu.ua