Успішне проведення міжнародного симпозіуму MRRS-2017!

31 серпня 2017 13-30 (2)
Зустріч першого курсу з адміністрацією ННІАН!
29.08.2017
Royalty-free clipart picture of a red pencil marking of items on a check list on a clipboard.
Анкетування для молодих вчених!
7

В залі засідань Вченої Ради НАУ з 29 по 31 серпня проходили засідання 5-го Міжнародного IEEE симпозіуму «Microwaves, Radar and Remote Sensing». На короткій церемонії відкриття симпозіум привітали в.о. ректора НАУ Володимир Ісаєнко, голова Вченої ради, проректор Валерій Чепіженко – голова оргкомітету і директор ННІАН Ігор Мачалін – заступник голови оргкомітету.

Симпозіум було організовано кафедрою електроніки ННІАН і SP/AES IEEE Chapter. Головою симпозіуму MRRS-2017, як і попередніх MRRS, був професор Фелікс Яновський. Голова програмного комітету – доцент Юлія Авер’янова. У повній відповідності з програмою, протягом 3-х днів було заслухано 60 доповідей, з яких 34 зроблені українцями (11 – з НАУ), а решта авторами з Китаю, Ірану, Німеччини, Туреччини, Мексики, Росії, США, Італії, Індії, В’єтнаму і Катару.  Тобто 43% статей були із закордону. Це дуже високий показник для будь-якої міжнародної конференції. Якщо ж врахувати громадянство співавторів зроблених доповідей, то до списку країн слід додати Австралію, Данію, Францію, Велику Британію, Фінляндію і Гонконг, всього 18 країн. Це менше, ніж на наших конференціях MRRS, які відбувалися до 2014 року, але мабуть більше, ніж на інших фахових конференціях в Україні.

Відбувся конкурс на кращу статтю і доповідь серед молодих учених, який спонсорувався EuMA – Європейською мікрохвильовою асоціацією. Першу премію міжнародне журі віддало Adnan Saeed з Берлінського технічного університету, Німеччина. Дві другі премії присуджено Євгену Червоняку, аспіранту НАУ, Київ, Україна і Deniz Kutluay з міста Ізмір, Туреччина. Три треті премії отримали Francesca Ortolani з університету Sapienza, Рим, Італія, а також двоє українців – Ірина Пєстова з Наукового центру аерокосмічних досліджень Землі Інституту геологічних наук НАНУ, Київ і Юрій Волк з Сумського державного університету, м. Суми. Крім того, приз журналу “Sensors” за кращу доповідь присуджено к.ф.-м.н. Марії Антюфєєвій з кафедри радіофізики Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Україна.

Учасники конференції відвідали музей НАУ, навчальний ангар, а також Державний музей авіації НАУ. Вони були вражені його унікальною експозицією. Церемонія закриття з врученням нагород переможцям відбулася протягом Conference Dinner в історичному центрі Києва. Організатори отримали багато схвальних відгуків від учасників конференції.

1Registration 2Isaenko 3Chepizhenko 4Yanovsky 5 6 7 8 9 12 14 15 17 18 19 20 21 22 23 25 26 27 30 31