Укладено договір із Міжнародним науково-навчальним центром

1 (5)
Профорієнтаційна зустріч викладачів ННІАН із слухачами ННІДП
15.02.2016
images (1)
РЕАЛЬНА МОЖЛИВІСТЬ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ДО ДЕРЖАВІАСЛУЖБИ
22.02.2016
75

16 лютого 2016 року було підписано договір між Національним авіаційним університетом та Міжнародним науково-навчальним центром інформаційих технологій та систем на виконання спільних наукових досліджень за темою: “Методологія синтезу мережецентирчного керування розподіленими динамічними процесами”. Базовим структурним підрозділом Національного авіаційного університету в реалізації цього договору є навчально-науковий інститут Аеронавігації.

Сторони домовились про проведення спільних наукових досліджень за наступними напрямами:

• Створення теоретичних засад та синтезу глобальних комп’ютерно-комунікаційних мереж інтелектуального управління жорсткими складними розподіленими динамічними процесами.
  • Аналіз сучасних програмно-апаратних мережецентричних технологій для керування прикладними процесами.
  • Дослідження процесів керування динамічними об’єктами і створення образів для ефективного застосування швидкісних інформаційно-керуючих мережецентричних технологій.
  • Розробка принципів побудови і методологічних засад щодо організації мережецентричного керування динамічними прикладними процесами жорсткого реального часу.
  • Аналіз і синтез методів та алгоритмів забезпечення якості передачі інформаційно-комунікаційних даних в мережі; визначення рівня похибок, спотворень, втрат та перешкод у процесі передачі даних; розробка алгоритмів протидії неякісній передачі даних.
  • Дослідження процесів контролю та керування прикладними швидкісними процесами у розподілених мережах.
  • Проведення на базі існуючих апаратно-програмних засобів моделювань і досліджень роботи сучасних технологій передачі інформаційно-комунікаційних даних, визначення усіх проблемних аспектів.
  • Розробка структури і алгоритмів взаємодії розподілених компонентів мережецентричних систем для цілеспрямованого керування динамічними прикладними процесами жорсткого реального часу.
  • Аналіз використання сучасного програмного забезпечення, на базі сучасних пакетів та мов програмування, для забезпечення високоякісного контролю передачі інформаційно-комунікаційних даних в мережі з застосуванням мережецентричних технологій; перевірка та дослідження розробленого програмного забезпечення на спроможність контролювання швидкісних прикладних процесів у розподіленій мережі в масштабі реального часу.
  • Розробка алгоритмів адаптивного управління певним класом нелінійно параметризованих об’єктів в  умовах невизначеності.
  • Розроблення принципів колективного управління пілотованими і безпілотними літальними апаратами (БПЛА) в єдиному повітряному просторі в умовах ризику, невизначеності, багатокритеріальності, багатофункціональності, змін і впливу зовнішнього середовища.
  • Розроблення інтегрованих (теоретичних) корпоративних моделей для колективного управління пілотованими і БПЛА в єдиному повітряному просторі в умовах ризику, невизначеності, багатокритеріальності, багатофункціональності, змін і впливу зовнішнього середовища.
  • Експериментальна перевірка ефективності створених алгоритмів і програм за допомогою комп’ютерного моделювання середовища, динамічних об’єктів, компонентів мережі.
  • Розроблення алгоритмів управління пілотованими і БПЛА в єдиному повітряному просторі з урахуванням усієї динамічної повітряної обстановки за допомогою тренажерно-навчаючих систем на базі комплексних тренажерів організації повітряного руху пілотованими і БПЛА із застосуванням веб-ресурсів.
  • Видача практичних рекомендацій щодо проведення прикладних досліджень для розроблення і практичної реалізації тренажерно-навчаючих систем, систем підтримки прийняття рішень, комплексного автоматизованого центру колективного управління повітряним рухом пілотованих та БПЛА в єдиному повітряному просторі.

Таким чином, сподіваємось на започаткування дійсно плідної співпраці з міжнародним науково-навчальним центром.

1 Комментарий

1. А. Я. Белецкий:

А почему объявленный семинар обозначен первым? Первый семинар состоялся 7 октября 2015 года.