Студенти Київського електромеханічного коледжу відвідали філіал кафедри електроніки НАУ у підприємстві – ТОВ “НВО Телеоптик”

6
Лекція відомого японського вченого Тошіо Ігучі “Radar Measurement of Precipitation from Space”
12
Відкриття науково-технічної конференції Навчально-наукового інституту Аеронавігації «Проблеми розвитку глобальної системи зв’язку, навігації, спостереження та організації повітряного руху CNS/ATM»
25.11.2018
2018nov12-KEMK

Маса позитивних вражень і емоцій! Сьогодні студенти старшого курсу Київського електромеханічного коледжу, які цікавляться мікро- та наносистемною технікою і медичною електронікою, відвідали філіал кафедри електроніки НАУ у славетному підприємстві – ТОВ “НВО Телеоптик”. Цю екскурсію організував Микола Бідний. Гості були вражені побаченим на одному з найуспішніших українських підприємств, яке використовує найсучасніші електронні та цифрові технології і експортує свою продукцію в багато країн світу.

З повагою,
Ф. Яновський
 2018nov12-KEMK DSC00686 DSC00693
Адміністрація
Інститут є навчально-науковим підрозділом Національного авіаційного університету.