Список аспірантів та докторантів ІАН 2016-2017

Список аспірантів та докторантів ІАН

п\п

ПІБСпеціальністьПІБ керівникаКафедраВид навч.Форма

Навч.

 

Період навчання

Кафедра АВ

1Кіреєв М.Е.05.22.20 Експлуатація та ремонт засобів транспортуКраснова Володимира МиколайовичаавіонікаАсп.Денна2013-11-01

2016-10-31

2Комар М.М.05.13.03 Системи та процеси керуванняПавлов Вадим ВолодимировичавіонікаАсп.Денна2013-11-01

2016-10-31

3Смолич Д.В.05.22.20 Експлуатація та ремонт засобів транспортуКраснов Володимир МиколайовичавіонікаАсп.Денна2013-11-01

2016-10-31

4Бабіч М.С.05.13.03. Системи та процеси керуванняРоманенко В.Г.авіонікаАсп.Денна(контракт)2014-09-01

2017-09-31

Кафедра АРЕК

5Му­­сієнко А.О.05.22.20 – Радіотехнічні та телевізійні системи­­­Соломенцев О.В.АРЕКАсп.Заоч.Знаходиться в декретній відпустці
6Омельчук І.П.05.12.17 – Радіотехнічні та телевізійні системи­­­Прокопенко Ігоря ГригоровичаАРЕКДокт.Денна2013-11-01 2016-10-31

Кафедра ТКС

7Бахтіяров Д.І.05.12.02 – Телекомунікаційні системи та мережіКозлюк І.О.ТКСАсп.Денна2013-11-01-2016-10-31
17Абакумова А.О.172 – Телекомунікації та радіотехнікаОдарченко Р.С.ТКСАсп.Очн.2016-10-01

2020-09-30

8Даков Сергій Юрійович21.05.01-Інформаційна безпека державиКонахович Г.Ф.ТКСАсп.Заочна16.10.2014-31.10.2017

Кафедра СУЛА

9Надсадна О.І.05.13.03 – Системи та процеси керуванняТунік А.А.СУЛААсп.Заочн.2012-11-01-

2016-10-31

10Лаванова М.О.05.13.03 – Системи та процеси керуванняБлохін Л.М.СУЛААсп.Очн.Відп.20.12.12-07.12.15

 

 Цірук Г.В.151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технологіїЧіковані В.В.СУЛААсп.Очн.

(вечірня)

2016-10-01

2020-09-30

Кафедра ЕЛ

11Піманкова(Коровяцька) Н.С.01.05.03 – Математичне та програмне забезпечення обчислювальних машин і систем (технічні науки)Шутко Володимир МиколайовичЕЛАсп.Очн.

 

Відп.20.12.13-12.03.17
12Семенова К.І.05.12.17 – Радіотехнічні та телевізійні системиЯновський Фелікс ЙосиповичЕЛАсп.Денна2013-11-01

2016-10-31

13Чирва Д.П.05.12.17 Радіотехнічні та телевізійні системиШутко Володимир миколайовичЕЛАсп.Денна2013-11-01

2016-10-31

14Терентьєва І.Є.05.12.02 Телекомунікаційні системи та мережіУланского Володимира ВасильовичаЕЛАсп.Заочна2013-11-01

2017-10-31

15Дудар В.В.172 – Телекомунікації та радіотехнікаШутко Володимир МиколайовичЕЛАспЗаочна2016-10-01

2020-09-30

16Пасічник М.І.172 – Телекомунікації та радіотехнікаШутко Володимир МиколайовичЕЛАспЗаочна2016-10-01

2020-09-30

 Сліпухіна О.О.172 – Телекомунікації та радіотехнікаЯновський Фелікс ЙосиповичЕЛАсп.Денна2016-10-01

2020-09-30

 Бородій Тарас Васильович Азнакаєв Е.Г.ЕЛАсп.Заочна2016-12-01

2019-09-30

Кафедра РПС

15Корнієнко

Світлана Петрівна

05.12.17-Радіотехнічні та телевізійні системиШутко В.М.РПСАсп.Заоч.01.11.13-01.11.17
16Бабич Дарина Віталіївна05.12.17- Радіотехнічні та телевізійні системиСібрук Л.В.РПСАсп.Очн.16.10.2014-31.10.2017
17Туренко Дар’я Миколаївна05.12.17- Радіотехнічні та телевізійні системиЯновський Фелік ЙосиповичРПСАсп.Очн.16.10.2014-31.10.2017
18Федоренко Іванна Володимирівна05.12.17- Радіотехнічні та телевізійні системиШутко Володимир МиколайовичРПСАсп.заочна16.10.2014-31.10.2018

Кафедра АНС

19Бондарев Д.І.05.22.13 ­– Навігація та управління рухомД.т.н.,доц.. Шмелеву теяну ФедорівнуАНСАсп.денна2013-11-01

2016-10-31

20Волкогон В.О.05.22.13 – Навігація та управління рухомД.т.н.,доц..Чепіженко Валерій ІвановичАНСАсп.денна2013-11-01

2016-10-31

21Кузьменко Н.С.05.22.13 – Навігація та управління рухомХарченко Володимира ПетровичаАНСАсп.денна2013-11-01

2016-10-31

22Задорожня А.О.05.22.13 – Навігація та управління рухомПавлову Світлану ВадимівнуАНСАсп.заочна2013-11-01

2017-11-01

23Лукіянчук А.О.05.22.13 – Навігація та управління рухомЧепіженко Валерій ІвановичАНСАсп.заочна2013-11-01

2017-11-01

24Долінце Богдан Ігорович05.22.13 – Навігація та управління рухомВасильєв Володимир МиколайовичАНСАсп.денна2014-10-16

2017-10-31

25Звонарьова Антоніна Анатоліївна05.22.13 – Навігація та управління рухомКонін Валерій ВікторовичАНСАсп.денна2014-10-16

2017-10-31

26Шостак Олена Віталіївна05.22.13 – Навігація та управління рухомШмельова Тетяна ФедорівнаАНСАсп.денна2014-10-16

2017-10-31

27Алякін Олексій Юрійович

 

05.22.13 – Навігація та управління рухомЧепіженко Валерій ІвановичАНСАсп.заочна2014-10-16

2018-10-31

28Горбань Олексій Миколайович

 

05.22.13 – Навігація та управління рухомЧепіженко Валерій ІвановичАНСАсп.заочна2014-10-16

2018-10-31

29Лісовський Віталій Анатолійович05.22.13 – Навігація та управління рухомШмельова Тетяна ФедорівнаАНСАсп.Заочна2014-10-16

2018-10-31

 

 Бабенюк Ганна Миколаївна272 – Авіаційний транспорт.Мухіна Маринуа ПетрівнаАНСАсп.денна.2016-10-01

2020-09-30

 Колесник Тамара Автандилівна272 – Авіаційний транспорт.Луппо Олександр ЄвгенійовичАНСАсп.денна.2016-10-01

2020-09-30

 Примак Артем Петрович272 – Авіаційний транспорт.Мухіна Маринуа ПетрівнаАНСАсп.денна.2016-10-01

2020-09-30

 Скирда  Ігор Ігоревич272 – Авіаційний транспорт.Чепіженко Валерій ІвановичАНСАсп.очн.

(вечірня)

2016-10-01

2020-09-30

 

Pin It on Pinterest

Share This