ІІ міжнародна конференція «Синергія: ІТ освіта та ІТ індустрія»

hewlett-packard
Майбутнє мережевих технологій та сертифікація в Hewlett Packard
15.12.2014
IAN-NAU-1
Відвідування студентами КІСІТ лабораторій ІАН
24.12.2014

12 грудня 2014 року за запрошенням Асоціації «Інформаційні технології України» науково – педагогічні працівники ІАН та ІКІТ НАУ взяли участь в ІІ-й міжнародній конференції «Синергія: ІТ освіта та ІТ індустрія» (http://iteduconference.org.ua/ ).

Захід, який відбувся у великій конференцзалі НАН України, був організований та проведений Асоціацією «ІТ України» за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій та Міністерства освіти і науки України.

На засіданні були заслухані понад десяток доповідей на теми розвитку українського ринку IT-розробок, його потреб в висококваліфікованих спеціалістах. З боку бізнесу прозвучали конкретні вимоги до рівня підготовки випускників ВНЗ відповідного спрямування, також до рівня ІТ освіти інженерно-технічного персоналу взагалі. Своїм досвідом поділилися науковці з Польщі, Литви, Латвії, Грузії, Естонії.

Від інституту аеронавігації на конференції були присутні професор кафедри АНС Т.Шмельова, доцент кафедри АНС О.Погурельський. Інститут комп’ютерних інформаційних технологій представляли: директор ІКІТ О.Юдін, заступник директора О.Дубчак, завідувач кафедрою КІТ Ю.Зіатдінов, професор кафедри КІТ М.Виноградов, доцент кафедри БІТ С.Гнатюк.

Конференція стала міжнародною платформою щодо формування дієвого діалогу та стратегічного співробітництва між керівництвом державних органів, українськими та закордонними вищими навчальними закладами та провідними ІТ компаніями.

Адміністрація
Інститут є навчально-науковим підрозділом Національного авіаційного університету.