Привітання декана ФАЕТ з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Акредитація освітньої програми «Електронні технології інтернету речей»
28.12.2021
Розклад занять ФАЕТ на ІІ семестр 2021-2022 н.р.
18.01.2022

Вітаю всіх Вас із Новим Роком та Різдвом Христовим!

Від імені факультету бажаю всім співробітникам, студентам і аспірантам людського щастя, міцного здоров’я, добра й любові, затишку в оселях, наснаги на нові звершення, віри у благополуччя України!

Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий — 2022 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаю щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!

Ми всі сподіваємося на щось краще в майбутньому, і я щиро бажаю вам успішного втілення всіх планів, нових творчих успіхів, багато гарних днів у Новому році, добра і милосердя навколо вас!

Нехай прийдешній рік виправдає Ваші найзаповітніші надії і прагнення, принесе із собою смак  досягнення поставленої мети. Хай здійсняться всі Ваші бажання!

З Новим 2022 роком!!!

З найкращими побажаннями, декан ФАЕТ                                                                             Сергій ЗАВГОРОДНІЙ

ny2018-1