Профорієнтаційна робота в регіонах
День відкр дверей
Запрошуємо на День відкритих дверей ІАН
27.10.2014

23 жовтня в аудиторії 4-201 було проведено мотиваційний семінар від компанії IT Solutions – одного з провідних системних інтеграторів на ІТ ринку України. В рамках семінару виступили провідні фахівці компанії, розповівши студентам Інституту аеронавігації про “Мережеві технології”, “Серверні та технології зберігання даних”, “Віртуалізацію”. При цьому, весь семінар проходив у невимушеній дружній атмосфері, принісши безліч позитивних емоцій обом сторонам зустрічі.
Крім безцінного скарбу, який подарували фахівці IT Solutions, – знань, найактивніші студенти отримали ще й пам’ятні подарунки. Після закінчення семінару було укладену договір про співпрацю між Інститутом аеронавігації НАУ та компанією IT Solutions. То ж очікуємо в майбутньому плідної співпраці, нових зустрічей та спільних цікавих проектів.

Адміністрація
Інститут є навчально-науковим підрозділом Національного авіаційного університету.