Проведення всеукраїнського Дня професій на ФАЕТ

Розклад занять ФАЕТ на 1 семестр 2021-2022 н.р
01.09.2021

Профорієнтаційна команда нашого факультету, яка торік була заснована деканом Завгороднім Сергієм Олександровичем та керована координатором Габрусенком Євгеном Ігоровичем, вже розпочала планові заходи. Так, 14 вересня, відбувся перший у 2021/2022 навчальному році Всеукраїнський День професій ФАЕТ в режимі он-лайн. Зі вступним вітальним словом до учасників звернувся декан Завгородній С.О. Про навчання на нашому факультеті та працевлаштування в Україні розповів координатор Габрусенко Є.І., а про наше міжнародне партнерство ФАЕТ – завідувач кафедри ТКРС Одарченко Роман Сергійович. Тільки-но завершився сеанс, як нам почали дзвонити майбутні абітурієнти та домовлятись про зустрічі!

ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ ШКІЛ ТА КОЛЕДЖІВ, не зволікайте, вже зараз обирайте своє майбутне! Останній навчальний рік пройде для Вас дуже швидко, саме ЗАРАЗ – час приймати рішення про подальше навчання! Більш детальну інформацію ви зможете знайти на сторінках нашого сайту. Звертайтеся, ми завжди будемо раді бачити вас!