В Україні сьогодні – День пам’яті та примирення
08.05.2021
Вітаємо ЯНОВСЬКОГО Фелікса Йосиповича з присвоєнням почесного звання!
24.05.2021
Усі записи

Наш факультет проводить інтенсивну профорієнтаційну роботу. Цьому сприяє створення деканом Завгороднім Сергієм Олександровичем профорієнтаційної команди під керівництвом координатора доцента Габрусенка Євгена Ігоровича. За півроку цією командою за участю декана та викладачів ФАЕТ прочитано 31 лекцію для учнів-членів Малої Академії наук, проведено 3 заходи “День професій”, 17 профорієнтаційних заходів для Центру обдарованої молоді, здійснено багато виїздів до коледжів, ліцеїв та шкіл м. Києва. Під час локдауну заходи відбувались дистанційно, а після завершення локдауну 12 травня наш факультет відвідали активісти коледжу комп’ютерних технологій та економіки, а також найстарішого в Україні технікуму електронних приладів.

ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ ШКІЛ, ЛІЦЕЇВ ТА КОЛЕДЖІВ, обирайте своє майбуття поки є час!
Детальну інформацію Ви зможете знайти в розділах нашого сайту, а також звернувшись за контактами +380965735611 (Viber, Telegram, WhatsApp), +380503532331.

Бажаємо Вам обрати спеціальність за своїми уподобаннями, щоб подальша професійна діяльність приносила Вам задоволення для душі та гарний заробіток для життя! Чекаємо на Вас!

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA               2

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Pin It on Pinterest

Share This