DSC_7990
Конгрес “Авіація у XXI столітті”
21.10.2014
IMG_8977
Семінар від компанії IT Solutions
27.10.2014
Усі записи

Викладачі та керівництво Інституту аеронавігації продовжує проводити активну профорієнтаційну діяльність та й не тільки в Києві, але й в інших регіонах нашої чарівної Батьківщини.Наразі під приціл потрапила Дніпропетровщина. 17 жовтня 2014 року заступник директора ІАН Роман Сергійович Одарченко відвідав Спеціалізовану природничу-математичну школу при Дніпропетровському національному університеті ім. Олеся Гончара м. Нікополя, випускником якої, до речі, і був.

Середня спеціалізована природничо-математична школа була відкрита в 1995 році. В 1999 році школа отримала статус Спеціалізована природничо-математична школа при Дніпропетровському національному університеті. Зараз вона являється однією з найкращих шкіл Дніпропетровської області, постійно виховуючи талановиту молодь та поповнюючи ряди студентів в тому числі й Національного авіаційного університету.
Роман Одарченко провів лекцію для учнів 10-11-х класів на тему: “10 причин: “чому саме Інститут аеронавігації?””. На зустрічі були присутніми близько восьмидесяти школярів старших класів разом із їхніми класними керівниками. Після лекції всі присутні змогли дізнатись відповіді на усі запитання, які їх цікавили. Обидві сторони зустрічі були приємно вражені плідним спілкуванням, яке в результаті увінчалося підписання договору про співробітництво між ІАН НАУ та СПМШ при ДНУ.
Осоливо дякуємо керівництву  СПМШ при ДНУ, зокрема директорові Сідашу Сергію Михайловичу та його заступнику Дьоміній Ніні Павлівні. Остання, до речі, дуже активно посприяла проведенню звітної зустрічі.
То ж сподіваємось, що це був лише маленький перший крок на шляху довгої та плідної співпраці!

Адміністрація
Адміністрація
Інститут є навчально-науковим підрозділом Національного авіаційного університету.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Pin It on Pinterest

Share This