20207-6-nobelevskie_laureaty_p_ru
Наші займаються профорієнтацією в Обухові
22.09.2016
IanLogo250

Нагадуємо, що 21-23 листопада 2016 року на базі Навчально-наукового інституту Аеронавігації проходитиме науково-технічна конференція «Проблеми розвитку глобальної системи зв’язку, навігації, спостереження та організації повітряного руху CNS/ATM».
Бажаючих взяти участь у роботі конференції просимо зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1MzIzXfXhQ78YpgqJGKQPEHeDxK1KJNw4YxTD8AdWAJ4 Для включення доповідей до програми конференції необхідно до 01 жовтня 2016 року надіслати тези доповідей.

Адміністрація
Інститут є навчально-науковим підрозділом Національного авіаційного університету.