Проблеми навігації та управління рухом

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ І СТУДЕНТІВ

«ПРОБЛЕМИ НАВІГАЦІЇ І УПРАВЛІННЯ РУХОМ»

pniur

Бажаючих взяти участь у роботі конференції просимо зареєструватися  за посиланням https://goo.gl/forms/Pc8vneMlx0dtxQcv2

Завантажити інфолист конференції

Щорічно НН Інститут аеронавігації (ННІАН) проводить Всеукраїнську науково-практичну конференцію студентів та молодих учених «Проблеми навігації і управління рухом». Робота конференції проходить за наступними секціями:

Назва секціїСекретар відповідної секції

(телефон, адреса

електронної пошти)

Організація та управління рухомЛазоренко Віталій Андрійович Тел. (097) 699-59-57

E-mail: vitally.Lazorenko@ukr.net

Навігація, спостереження та обробка інформаціїВовк Віталій Юрійович

Тел. (044) 406-79-84

E-mail: vitalii.vovk@nau.edu.ua

Телекомунікації та зв’язок в аеронавігаціїАбакумова Анастасія Олександрівна

Тел. (093) 128-27-26

E-mail: nastia.abakumova@gmail.com

Авіоніка та системи управлінняГерасименко Тетяна  Сергіївна,

Тел. (063) 938-07-14

Е-mail:  avionika2006@ukr.net

Професійно-орієнтована англійська мова в науці та техніціКороль Лілія Павлівна

Тел. (093) 546-74-47,

(044) 497- 41-15

E-mail: matroskina88@gmail.com

Календар конференції
До 14 жовтня 2017 р. – електронна реєстрація.
До 23 жовтня 2017 р. – прийом тез та статей для участі в конференції
22  листопада 2017 р. – відкриття конференції
22-24 листопада 2017 р. – робота у секціях

ОРГАНІЗАТОРИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Державне підприємство обслуговування повітряного руху України (Украерорух) є основою національної аеронавігаційної системи. Підприємство уповноважене державними регулюючими органами цивільної авіації здійснювати аеронавігаційне обслуговування в повітряному просторі обслуговування повітряного руху України та в повітряному просторі над відкритим морем, де відповідальність за ОПР покладено на Україну Міжнародною організацією цивільної авіації (ICAO) (далі – повітряний простір ОПР України). Відповідно до цього визначено місію Украероруху та його основні завдання.

Оргкомітет конференції

Голова: Мачалін Ігор Олексійович, директор Навчально-наукового інституту Аеронавігації Національного авіаційного університету, доктор технічних наук, професор;
Заступники Голови:
Креденцар Світлана Максимівна, відповідальна за науково-методичну роботу Навчально-наукового інституту Аеронавігації, к.т.н., доцент;
Бабійчук Дмитро Георгійович, генеральний директор Державного підприємства обслуговування повітряного руху України.
Секретар: Абакумова Анастасія Олександрівна, асистент кафедри телекомунікаційних систем.