Проблеми навігації та управління рухом

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ І СТУДЕНТІВ

«ПРОБЛЕМИ НАВІГАЦІЇ І УПРАВЛІННЯ РУХОМ»

pniur

ІНФОЛИСТ (ЗАВАНТАЖИТИ)

Щорічно НН Інститут аеронавігації (ННІАН) проводить Всеукраїнську науково-практичну конференцію студентів та молодих учених «Проблеми навігації і управління рухом». Робота конференції проходить за наступними секціями:

Назва секціїСекретар відповідної секції

(телефон, адреса

електронної пошти)

1.Організація та управління рухомПогурельський Олексій Сергійович

Тел. (044) 406-78-26

E-mail:pogurelskiy@gmail.com

2.Навігація, спостереження та обробка інформаціїВовк Віталій Юрійович

Тел. (044) 406-79-84

E-mail: vitalii.vovk@nau.edu.ua

3.Телекомунікації та зв’язок в аеронавігаціїБахтіяров Денис Ілшатович

тел. (066) 818-33-45

Email: bakhtiyaroff@bk.ru

4.Авіоніка та системи управлінняСитнянських Любов Михайлывна

тел. (044)  497-80-08

a-greta@yandex.ru

5.Професійно-орієнтована авіаційна англійська моваКороль Лілія Павлівна

тел. (044)  497-41-15

matroskina88@gmail.com

Щорічно конференція збирає понад 150 учасників зі всїєї України. Понад 15 Вузів та різних організацій приймають участь у роботі конференції. Вже 2 роки конференція приймає гостей з закордону (Польша та Росія).

ОРГАНІЗАТОРИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Державне підприємство обслуговування повітряного руху України (Украерорух) є основою національної аеронавігаційної системи. Підприємство уповноважене державними регулюючими органами цивільної авіації здійснювати аеронавігаційне обслуговування в повітряному просторі обслуговування повітряного руху України та в повітряному просторі над відкритим морем, де відповідальність за ОПР покладено на Україну Міжнародною організацією цивільної авіації (ICAO) (далі – повітряний простір ОПР України). Відповідно до цього визначено місію Украероруху та його основні завдання.

СКЛАД
організаційного комітету Всеукраїнської науково-практичної конференції
«Проблеми навігації і управління рухом»

Голова оргкомітету:

Харченко Володимир Петрович, проректор з наукової роботи Національного авіаційного університету, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, доктор технічних наук, професор

Заступники Голови:

Чепіженко Валерій Іванович, директор Інституту аеронавігації Національного авіаційного університету, доктор технічних наук, с.н.с.

Бабійчук Дмитро Георгійович, генеральний директор Державного підприємства обслуговування повітряного руху України, кандидат технічних наук.

Члени оргкомітету:

КРЕДЕНЦАР Світлана Максимівна – заступник директора Інституту аеронавігації з науково-методичної роботи, к.т.н.;
ШМЕЛЬОВА Тетаяна Федорівна – завідувач кафедри аеронавігаційних систем, д.т.н., доц.;
КОНАХОВИЧ Георгій Филимонович – завідувач кафедри телекомунікаційних систем, д.т.н., професор;
ВАСИЛЬЄВ Володимир Миколайович – завідувач кафедри авіаційних радіоелектронних комплексів, д.т.н., професор;
ПАЗЮРА Наталья Валентинівна – завідуюча кафедри авіаційної англійської мови, д.п.н., професор;
СКРИПЕЦЬ Андрій Васильович – завідувач кафедри авіоніки, к.т.н., професор;
АЗАРСКОВ Валерій Миколайович – завідувач кафедри систем управління літальних апаратів, д.т.н., професор;
Семенова Ксенія Ігорівна – відповідальний за студентську науку Інституту аеронавігації.

Програми роботи конференцій:

«Проблеми навігації і управління рухом-2011»

«Проблеми навігації і управління рухом -2012»

«Проблеми навігації і управління рухом-2013»