Презентація програми “Стрибок у життя:)” від ТМ Life:)

1 (3)
Видання наших викладачів визнають найкращими!
18.09.2015
brand_ian
РОЗПОЧАТО НАБІР НА КУРСИ З ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО-2016
22.09.2015
logo-life

Програма “Стрибок у життя:)“, що надає чудову можливість для талановитих студентів реалізувати свій потенціал та розвинути професійні навички в умовах реального бізнес-середовища, сьомий рік поспіль запрошує майбутніх спеціалістів на практиці познайомитись з обраною професією та зробити перші кроки в своїй кар’єрі у великій успішній компанії.

Стрибок у життя:)” – це комбінація теоретичного навчання та практичних завдань, які є частиною реальних бізнес-процесів. Вона передбачає також розробку та захист проектних робіт, як групових, так і індивідуальних, які оцінюють експерти компанії. Після завершення участі в програмі студенти не лише поглиблюють свої теоретичні знання, але й отримають цінний професійний досвід, а найталановитіші учасники – своє перше запрошення на роботу та можливість стати частиною дружної команди life:). Кожного студента в рамках “Стрибок у життя:)” супроводжує персональний куратор-менеджер life:), який допомагає учаснику на кожному кроці знайомства із власною професією.

Новий, восьмий набір до програми розпочинається 1 жовтня 2015 року. life:) чекає на майбутніх інженерів з телекомунікацій та ІТ, юристів, маркетологів, фінансистів та інших спеціалістів, які бажають пропрацювати з висококласними фахівцями та отримати практичні професійні навички. До участі запрошуються студенти вищих навчальних закладів Києва, Харкова, Одеси, Львова та Дніпропетровська.

У нашому інституті презентація даної програми відбудеться 29 версня (вівторок) о 13-30 в аудиторії 4-201.

Запрошуються всі охочі!!!