Початок роботи науково-практичної конференції

aerodyn
Аеродинаміка – безпека польотів та людський чинник
19.11.2014
20141117_142429_HDR
Секція «Сучасні технології в системах авіоніки»
25.11.2014

17 листопада 2014 року на базі Інституту аеронавігації почала роботу науково-практична конференція молодих учених і студентів ««роблеми розвитку глобальної системи зв’язку, навігації, спостереження та організації повітряного руху CNS/ATM»

В актовій залі Національного авіаційного университету відбулося Пленарне засідання. В презиції засідання були від ІАН НАУ: Чепіженко Валерій Іванович – директор Інституту аеронавігації, д.т.н., с.н.с., та Креденцар Світлана Максимівна – заступник директора ІАН з науково-методичної роботи, к.т.н., доц.; а також представники співорганізаторів і гості з інших установ: Колотуша Володимир Петрович – начальник відділу первинної підготовки персоналу організації повітряного руху Навчально-сертифікаційного центру Державного підприємства обслуговування повітряного руху, Бориспіль, к.т.н.,доц., Алексеєв Олег Миколайович – державний інспектор з безпеки польотів при організації повітряного руху департаменту аеронавігації та зовнішніх зв’язків Державіаслужби Украйни, к.т.н., доц., Карлос Тамаріт де Кастро – радник Генерального директора Національного інституту аерокосмічних технологій Іспанії,м. Мадрид, Іспанія, Хуан Мануель де Фарамінян – професор міжнародного права університету Хаен,Іспанія.

Члени президії привітали учасників з початком роботи конференцій та побажали успіхів та нових наукових звершень. З пленарними доповідями виступили: Алексеєв О.М. «Перспективи розвитку аеронавігаційного обслуговування в Україні», Колотуша В.П. «Управління помилками диспетчерів УПР на етапі початкової підготовки», Карлос Тамаріт де Кастро «»Розвиток і досягнення проекту Twinning в космічній сфері щодо впровадження європейських космічних програм у сфері супутникової навігації (EGNOS/Galileo) та дистанційного зондування Землі (GMES)», Хуан Мануель де Фарамінян «Міжнародний кодекс поведінки у відкритому космосі, нові тенденції космічної діяльності»

Адміністрація
Інститут є навчально-науковим підрозділом Національного авіаційного університету.