План роботи Вченої Ради 2014-2015 н.р.

роботи Вченої ради Інституту аеронавігації

на 2014-2015 навчальний рік

Дата засіданняПитання, що розглядаютьсяДоповідачі

вересень

1.Обговорення плану роботи Вченої ради ІнститутуЧепіженко В.І.
2Обговорення плану роботи ІнститутуКреденцар С.М.
3Про готовність кафедр ІАН до нового навчального рокуЗав. кафедр
4.Різне
жовтень1.Про організацію виховного процесу в ІАНБондарєв О.С.
2.Про заходи профорієнтаційної діяльності ІАН у 2014-2015н.р.Одарченко Р.С.
3.Обговорення положення про рейтингову систему оцінювання викладачівЗав. кафедр
4.Різне
листопад1.Створення бази даних студентів/випускників ІАН та потенційних роботодавців.Зав. кафедр
2.Про результати проходження виробничих практик студентами 6 курсуЗав. кафедр АНС, АРЕК, АВ,РПС, СУЛА, ЕЛ
3.Про підготовку до науково-практичної конференції «Проблеми розвитку глобальної системи зв’язку, навігації, спостереження та організації повітряного руху CNS/ATM»Креденцар С.М.

грудень

1.Про результати проведення кваліфікаційних екзаменів випускників ОКР «Спеціаліст», «Магістр»Зав. кафедр АНС, АРЕК, АВ, РПС, СУЛА, ЕЛ
2.Про роботу профспілкового бюро ІАН за 2014 р.Сушич О.П.
3.Різне

січень

1.Звіт про основні результати та напрями   науково-дослідної роботи ІАНКреденцар С.М.
2.Звіт про виконання плану підвищення кваліфікації за І семестр 2014-2015 н.р.Креденцар С.М.
3.Про перспективи впровадження дистанційного навчання в ІАНОдарченко Р.С.
4.Різне
лютий1.Про діяльність та перспективи розвитку кафедри авіаційних радіоелектронних комплексівВасильєв В.М.
2.Про діяльність та перспективи розвитку кафедри радіоелектронних пристроїв та системСібрук Л.В.
3.Різне
березень1.Співпраця з організаціями та установами у галузі навчання, наукової і науково-технічної діяльності та професійної підготовки фахівців.Зав. кафедр
2.Щодо проведення маркетингових досліджень ринку праці та сприяння працевлаштуванню випускників ІАНОдарченко Р.С.
3.Про діяльність та перспективи розвитку кафедри систем управління летальних апаратівАзарсков В.М.
4.Різне
квітень1.Про діяльність студентської ради та профспілкового бюро студентів та аспірантів ІАН в 2014-2015 н.р.
2.Щодо міжнародної діяльності ІАНЗав. кафедр,Одарченко Р.С.
3.Функціонування англомовного проекту: стан та комплексне забезпеченняЗавідувачі кафедрами,Авер’янова Ю.А.
4.Різне
травень1.Про стан виконання плану видань навчальної літературиКреденцар С.М.
2.Про проведення виховної та культурно-просвітницької діяльності ІАН в 2014-2015 н.р.Бондарєв О.С.
3.Про результати проведення кваліфікаційних екзаменів випускників ОКР «Спеціаліст», «Магістр»Зав. кафедрАНС, ТКС
червень1.Конкурсні питанняЧепіженко В.І.
2.Підсумки діяльності та перспективи розвитку Інституту аеронавігаціїЧепіженко В.І.
3.Обговорення результатів   оцінювання Рейтингу професорсько-викладацького складу ІАНКреденцар С.М.
4.Різне

Заст. голови Вченої ради                                                           С. Креденцар

Вчений секретар                                                                          А. Кичигін