План роботи Вченої Ради 2013-2014 н.р.

роботи Вченої ради Інституту аеронавігації
на 2013-2014 навчальний рік

Дата засідання

Питання, що розглядаються

Доповідачі

вересня

1.Обговорення складу Вченої ради Інституту на 2012-2013 н.р.Чепіженко В.І.
2Обговорення плану роботи Вченої ради Інституту.Чепіженко В.І.
3Обговорення плану роботи Інституту.Креденцар С.М.
4.Про готовність кафедр ІАН до нового навчального року.Зав. кафедрами
5.Різне.

жовтня

Про організацію виховного процесу в ІАН.Камінський Є.О.
Про наукову та видавничу діяльність в Інституті.Креденцар С.М.
Про діяльність та перспективи розвитку кафедри аеронавігаційних системХарченко В.П.
Про заходи, щодо рекламно-інформаційної діяльності ІАН для забезпечення набору студентів у 2014р.Одарченко Р.С.
Про міжнародну діяльність кафедр ЕЛ та АВЯновський Ф.Й.,Скрипець А.В.

листопада

Про результати проведення кваліфікаційних екзаменів випускників ОКР «Спеціаліст», «Магістр».Зав. кафедрами АНС, АРЕК, АВ, РПС, СУЛА, ЕЛ
Про результати проходження виробничих практик студентами 6 курсу.Зав. кафедрами АНС, АРЕК, АВ,РПС, СУЛА, ЕЛ
Про діяльність та перспективи розвитку навчального центру авіаційних тренажерів.Ларіонов О.В.
Про діяльність та перспективи розвитку навчального центру засобів аеронавігаційного обслуговування.Максимов С.В.
Про підготовку до Всеукраїнської науково-практичної конференції «Проблеми навігації і управління рухом».Креденцар С.М.

грудня

Про діяльність та перспективи розвитку кафедри електроніки.Яновський Ф.Й.
Результати набору в аспірантуру та докторантуру в 2013р., результати атестації аспірантів та докторантів ІАНКреденцар С.М.,зав. кафедрами
Про роботу профспілкового бюро ІАН за 2013 р.Сушич О.П.
Функціонування англомовного проекту: стан та комплексне забезпеченняЗавідувачі кафедрами,Авер’янова Ю.А.
Побутові умови проживання студентів ІАН та організація їх дозвілля.Камінський Є.О,Долгов Д.О.,

Панчук І.О.

січня

Звіт про основні результати та напрями  науково-дослідної роботи ІАН.Креденцар С.М.
Звіт про виконання плану підвищення кваліфікації за  І семестр 2013-2014 н.р.Креденцар С.М.
Про підготовку кафедр до внутрішнього аудиту.Одарченко Р.С. Знаковська Є.А.
Стан та перспективи розвитку заочного та дистанційного навчання на кафедрах інститутуЗавідувачі кафедр
Про діяльність та перспективи розвитку кафедри систем управління летальних апаратів.Азарсков В.М.
Про міжнародну діяльність кафедр ТКС, АРЕК, ААМКонахович Г.Ф.,Васильєв В.М.,

Петращук О.П.

лютого

Звіт про результати зимової екзаменаційної сесії студентів.Рудас С.І.
Затвердження складу відбіркової комісії Інституту на 2012р. (для набору на навчання за ОКР Бакалавр на 1  курс)Чепіженко В.І.
Про діяльність та перспективи розвитку кафедри авіаційних радіоелектронних комплексів.Васильєв В.М.
Про діяльність та перспективи розвитку кафедри радіоелектронних пристроїв та систем.Сібрук Л.В.
Про підготовку до виробничих практик на кафедрах ІАН.Харченко В.П., Скрипець А.В.,Васильєв В.М.,

Азарсков В.М.,

Яновський Ф.Й.

Про підготовку до переддипломних практикЗавідувачі випускових кафедр

березня

Аналіз результатів роботи державних екзаменаційних комісій.Зав. кафедрами
Про діяльність кафедри авіоніки та перспективи її розвитку.Скрипець А.В.
Співпраця з організаціями та установамиЗав. кафедрами

квітня

Про діяльність кафедри телекомунікаційних систем та перспективи її розвитку.Конахович Г.Ф.
Про діяльність та перспективи розвитку кафедри авіаційної англійської мови.Петращук О.П.
Про діяльність профспілкового бюро студентів та аспірантів ІАН в 2013-2014 н.р.Панчук І.О.
Про міжнародну діяльність кафедр АНС, СУЛА, РПСШмельова Т.Ф.,Азарсков В.М.,

Сібрук Л.В.

травня

Про стан науково-методичної роботи в Інституті та виконання плану видань навчальної літератури.Креденцар С.М.
Про підготовку до проведення літньої школи молодих учених та студентів «Авіакосмічні технології та системи».Креденцар С.М.
Про результати проведення кваліфікаційних екзаменів випускників ОКР «Спеціаліст», «Магістр».Зав. кафедрами АНС, ТКС
Про результати роботи комісії з якості ІАН.Одарченко Р.С.Знаковська Є.А.
Робота студентської ради ІАН в 2013-2014 н.р.Долгов Д.О.

червня

Звіт про результати літньої екзаменаційної сесії студентів.Рудас С.І.
Конкурсні питання.Чепіженко В.І.
Звіт про виконання плану підвищення кваліфікації за 2013-2014 н.р.Креденцар С.М.
Звіт про виконання плану роботи Інституту на 2013-2014 н.р.Чепіженко В.І.
Аналіз роботи державних екзаменаційних комісій.Завідувачі кафедрами
Результати  діяльності профспілкового бюро ІАН за 2013-2014 н.р.Сушич О.П.
Підсумки діяльності та перспективи розвитку Інституту аеронавігації.Чепіженко В.І.