Підсумки освітнього проекту «Авіатор 2017»

Святкування Всесвітнього дня авіації та космонавтики в НН ІАН
18033288_1799729183378017_4546206422152597052_n
Зустріч випускників ФАРЕО 1997 року
download

12 квітня, у всесвітній День авіації і космонавтики, благодійний Фонд Бориса Колеснікова підбив підсумки освітнього проекту «Авіатор 2017» і оголосив імена переможців серед яких були й студенти Навчально-наукового інституту Аеронавігації.

Кафедра авіоніки:

Чебукін Богдан Анатолійович, група 313

Кафедра аеронавігаційних систем:

Субботін Сергій Віталійович, група 316

Пирожкова Поліна Євгеніївна, група 415

Сергєєва Ганна Олександрівна, група 415

Халецький Ярослав Сергійович, група 415

Скивка Артем Анатоліївович, група 416

Яструб Максим Ігорович, група 520

Проект стартував в жовтні 2016-го і тривав півроку. Для участі в ньому зареєструвалися 6 500 студентів з 44 вищих навчальних закладів та коледжів України. Конкурсанти подолали п’ять етапів, серед яких були тести з теорії та історії авіації, точних наук і авіаційної англійської, а також креативні завдання від членів журі – розробка бізнес-плану і презентація власного інвестиційного проекту.

Конкурс був покликаний підтримати студентів технічних спеціальностей з усієї України та заохотити кращих з них поїздками на міжнародну виставку Ля-Бурже до Франції.

Один з переможців Богдан Чебукін зазначив:

Останнім завданням в конкурсі був інвестиційний проект. Моїм проектом була ідея модернізації сімейства вітчизняних літаків Антонов АН-148/158/178 передовою системою повітряних даних SmartProbe. В першу чергу завданням було зацікавити членів журі, які виступали як група інвесторів. У своїй роботі я описав технічні характеристики системи, її переваги, умови та можливості модернізації. Одним з факторів, що ускладнюють завдання було обмеження за часом -5 хвилин на виступ. Даний конкурс – це величезний, безцінний досвід і я дуже задоволений результатом.”

Також своїми враженнями та інвестиційною ідеєю поділилась Пирожкова Поліна: “Моїм проектом було створення вітчизняної авіакомпанії – лоукостера “FerrAir”. В одній з бізнес-книг я прочитала про те, що “потрібно створити продукт, яким хотіли б користуватися ви самі”, так що ідея про авіакомпанію з доступними цінами на квитки прийшла блискавично. Суть даного проекту, зробити авіаподорожі доступними для всіх, адже за статистикою, тільки 2% населення України користуються авіатранспортом. Переваги такого роду компаній в тому, що відкидаючи все зайве, ми отримуємо оптимальну ціну на авіаквиток – до 40 євро за європейськими напрямками.”

Щиро вітаємо переможців конкурсу! Бажаємо вдалої поїздки, незабутніх вражень та подальшого невичерпного натхнення!