Перемога студентки ФАЕТ у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Співробітництво кафедри ЕРМІТ з Південною Кореєю
Безкоштовні тренінги для випускників шкіл з фізики та математики
02.06.2020
faet_logo

На базі Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

У конкурсі взяли участь 76 студентських наукових робіт, авторами яких стали 85 студентів закладів вищої освіти України

Студентка кафедри Авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій Жмурчик Тетяна посіла III місце у конкурсі за напрямом «Електрообладнання ї автоматика» та отримала диплом ІІІ ступеню. Вона представила на конкурс роботу «Вибір оптимального цифрового регулятора для системи стабілізації курсу судна». Науковий керівник – професор Аблесімов Олександр Костянтинович.

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України щодо запровадження карантину підбиття підсумків Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт відбулося за результатами першого етапу ІІ туру на основі рейтингу, складеного після анонімного рецензування робіт членами авторитетного журі.

Вітаємо дипломантку та наукового керівника, бажаємо їм подальших наукових досягнень !