Наші студенти – призери конкурсу “Професіонали майбутнього 2016”

cit_banner Тула
Группа компаний «Центр Информационных Технологий» ищет Специалиста технической поддержки 1C
26.05.2016
1 (2)
І пролунав Останній дзвоник…
30.05.2016
bbG6ia8CTbY

Сьогодні студенти 4-го курсу кафедри телекомунікаційних систем (Валентин Корольов, Онищенко Яна, Євген Король, Вадим Лавренко та Анна Савченко) разом зі своїм куратором заступником директора навчально-наукового інституту Аеронавігації Одарченком Романом Сергійовичем довели, що в Національному авіаційному університеті здатні готувати серйозні наукові роботи в області телекомунікацій та ІТ – вони стали призерами Всеукраїнського конкурсу від компанії Vodafone “Професіонали майбутнього 2016” у номінації “За цікаву ідею та переконливість демонстрації”. Вітаємо наших молодих перспективних науковців та бажаємо їм успіху! Так тримати!!!

3o2zocde-N4 bbG6ia8CTbY btO74pu0uDs JqF6oQ02rzk zjkWgGQo4us