qwerty
Участь у науковій конференції RTUWO-2018 Advances in Wireless and Optical Communications
Денис хакатон3
Команда кафедри електроніки – серед переможців хакатону від компанії Global Logic!
DSC_3639

В 2025 році майже чверть світового ВВП буде припадати на цифрову економіку завдяки діджіталізаціі промисловості. Такий прогноз оприлюднив президент Huawei по регіону Центральна Азія і Кавказ Джеймс Чен під час Форуму за фіксованою високошвидкісного Інтернету – Ukraine FBB Forum 2018, який відбувся в Києві 27 листопада.

Ukraine FBB Forum зібрав майже 150 ключових гравців ринку фіксованого широкосмугового зв’язку, експертів, науковців, представників законодавчої гілки влади і регуляторів. Участь в заході взяли голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації Олександр Животовський, народний депутат, голова парламентського комітету з питань інформатизації та зв’язку Олександр Данченко, член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Олег Черниш та інші. Серед запрошених були й наші представники – директор ННІАЕТ Ігор Мачалін та його заступник Роман Одарченко. Захід було проведено на неймовірно високому рівні, а для нашого інституту він став черговим кроком на шляху успіхної реалізації спільних задумів Національного авіаційного університету та компанії Huawei.

DSC_3639