Наші представники на Дні відкритих дверей НАУ!

03
Екскурсія на кафедру електроніки для абітурієнтів
26.01.2019
1 (2)
Профорієнтаційна робота з Київським коледжем копм’ютерних технологій
14.02.2019
3 (1)

В суботу, 2-го лютого в приміщенні приймальної комісії відбулося проведення заходу День відкритих дверей НАУ.

Навчально-науковий інститут аеронавігації, електроніки та телекомунікацій мав дуже презентабельну презентацію.

Вашій увазі представляється коротенький фотозвіт! На фото:

1 - команда інституту на чолі з директором О. Мачаліним та зав. кафедрою СУЛА В.Азарсковим готова до прийому відвідувачів.
1 (1)
2 - відвідування експозиції інституту ректором В.Ісаєнком та проректорами О.Запорожцем і А.Гудманяном.
2 (1)
3 - жваве спілкування відвідувачів з доцентом В.Кириченком, ст. викладачем Л.Благою та зав. кафедрою СУЛА В.Азарсковим.
3 (1)
4 - старший викладач М.Бідний обговорює з відвідувачами умови вступу та навчання.
4
5 - біля стенду інституту із відвідувачами - зав. кафедрою авіоніки С.Павлова, доцент кафердри РПС Є.Габрусенко, доцент кафедри ТКС В.Гнатюк.
5 (1)
Шановні хлопці та дівчата, поспішайте обрати своє майбутне! За більш детальною інформацією звертайтесь до нас, контакти зазначені на головній
сторінці нашого сайту.