Лекція відомого японського вченого Тошіо Ігучі “Radar Measurement of Precipitation from Space”

ian
НАВЧАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ «КЕРІВНИЦТВО ТА УПРАВЛІННЯ ПРОГРАМАМИ З БАГАТОМОВНОЇ ОСВІТИ»
2018nov12-KEMK
Студенти Київського електромеханічного коледжу відвідали філіал кафедри електроніки НАУ у підприємстві – ТОВ “НВО Телеоптик”
6

Вчора (13-11-2018) Національний авіаційний університет відвідав відомий японський учений Тошіо Ігучі з Національного інституту інформаційних і телекомунікаційних технологій, Токіо. Він виступив з лекцією Radar Measurement of Precipitation from Space, яка викликала великий інтерес професорів, аспірантів і студентів НАУ. На лекції також були присутні професори з львівської політехніки і харківського університету імені Каразіна. Ця подія була організована IEEE чаптером та інститутом аеронавігації, електроніки та телекомунікацій НАУ, зокрема кафедрами електроніки (Фелікс Яновський і Рустем Сініцин) та АНС (Юлія Аверянова).

2 (9) 3 (6) 5 6