КОНКУРС НАУКОВО-ТЕХНІЧНИХ РОЗРОБОК ТА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ НАУ

IMG_8342
Зустріч посла Індії пана Маноджа Кумара Бхарти зі студентами Національного Авіаційного Університету
22.03.2016
NAU.d8afdf33baae3cfb30c599203ef04b017251
ПРОЕКТИ Положень, що регулюють порядок проведення виборів ректора Національного авіаційного університету
28.03.2016
7_kr0Tg9e9E

13 квітня 2016 року відбудеться виставка-конкурс науково-технічних розробок та програмного забезпечення молодих науковців НАУ.
Взяти участь можуть студенти та аспіранти НАУ, які мають власні наукомісткі технічні розробки.
Роботи оцінюватимуть інженери та керівники провідних ІТ компаній України за двома номінаціями:
• Науково-технічні розробки
• Програмне забезпечення

Церемонія нагородження переможців відбудеться в рамках ХVІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів “Політ. Сучасні проблеми науки”.
Переможці конкурсу отримають коштовні призи від спонсорів.
Головний приз конкурсу – путівка від проекту #НАУтур : Авіасалон “ILA Berlin 2016” (31.05.16 – 05.06.16).
Учасники матимуть унікальну можливість показати свої знання та вміння потенційним роботодавцям, які будуть запрошені на виставку.

Для участі заповніть заявку до 8 квітня 2016 року:

Організатор конкурсу:
Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених НАУ (ysa.nau.edu.ua)

Партнери конкурсу:
• #НАУтур (Авіакаса НАУ)