Конкурс інноваційних проектів “TILT ROTOR VTOL AIRCRAFT”

Конкурс інноваційних проектів “TILT ROTOR VTOL AIRCRAFT” для студентів, аспірантів та здобувачів (віком до 30 років)

Згідно з Меморандумом про взаєморозуміння No09-2014/ua-es від 21.07.2014р. між Національним авіаційним університетом та “G.B. Group Companies and Avjonicat” (далі – GBGCA), Жирона, Іспанія, з метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання та активізації науково-дослідної роботи студентів у в и щ о м у навчальному закладі

НАКАЗУЮ:

• 1. Ввести в дію Положення про конкурс інноваційних проектів «TILT ROTOR VTOL AIRCRAFT» (далі – Конкурс) (додаток 1).
  • 2. Затвердити склад організаційного комітету згідно з додатком
  • 3. Для здійснення професійної оцінки Проектів Учасників і визначення фіналістів

Конкурсу створити та затвердити розпорядженнями директорів Аерокосмічного інституту. Інституту аеронавігації, Інституту інформаційно-діагностичних систем та Інституту комп’ютерних та інформаційних технологій, що входять до складу організаційного комітету Конкурсу, конкурсні комісії зі спеціальностей, що відповідають тематикам Конкурсу. До роботи комісій залучити представників професорсько-викладацького складу кафедр.

• 4. Провести конкурс відповідно до Положення про конкурс інноваційних проектів «TILT ROTOR VTOL AIRCRAFT».
  • 5. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з наукової роботи Харченка В.ГІ.

Положення про конкурс

Cкачати (PDF, 403KB)