З днем авіадиспетчера!
20.10.2014
Профорієнтаційна робота в регіонах
22.10.2014

24 вересня в Інституті аеронавігації на базі кафедри авіаційної англійської мови було проведено засідання симпозіуму «Авіаційна англійська мова та безпека польоту» в рамках VI Всесвітнього конгресу “Авіація у XXI столітті”. Метою проведення симпозіуму було обговорення сучасних проблем навчання авіаційної англійської мови майбутніх фахівців авіації інженерного, диспетчерського і льотного складу відповідно до національних та міжнародних вимог до мовної підготовки авіаперсоналу, що регулюється законодавством України. Учасники обговорення були ознайомлені із новими результатами наукових досліджень у вирішенні зазначених питань, із зразками усного мовлення за шкалою ІКАО, вимогами володіння мовою авіаційними інженерами за шкалою Ради Європи, тощо.
Особливо актуальними були доповіді, присвячені дослідженню останніх світових тенденцій в методиці викладання англійської мови для спеціальних цілей, залучаючи при цьому новітні техніки читання текстів технічно-професійного спрямування, сучасні підручники, автентичні відеоматеріали тощо. Крім того було представлено розробку комплексу граматичних вправ в авіаційному контексті представниками Кіровоградської льотної академії.

Адміністрація
Інститут є навчально-науковим підрозділом Національного авіаційного університету.