Національний авіаційний університет, навчально-науковий інститут Аеронавігації та навчально-науковий інститут Інформаційно-діагностичних  систем разом з Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених НАУ запрошують студентів та молодих учених вітчизняних та закордонних ВНЗ, наукових організацій та установ 5-7 квітня 2017року взяти участь у роботі ХVІI Міжнародної науково- практичної конференції молодих учених і студентів “ПОЛІТ. СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ НАУКИ”.

Участь у Конференції безкоштовна. За результатами конференції буде видано збірник тез. Конференція передбачає лише очну участь. Учаснити, що подадуть тези, але не представлять їх на конференції, на жаль, не потраплять у збірник матеріалів конференції.

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

ЗБІРНИК ТЕЗ

Робочі мови: українська та англійська.

Для участі у конференції заповніть анкету до 15 березня: bit.ly/PolitYSA2017

Обсяг тез – 1-2 сторінки А4, оформлення за шаблоном: bit.ly/PolitAbstr

Для участі у конкурсі-виставці науково-технічних робіт, заповніть анкету до 15 березня:bit.ly/konkurs-polit-2017

ЗАПРОШУЄМО РЕЦЕНЗЕНТІВ
Цього року до рецензування матеріалів конференції запрошуються аспіранти, молоді викладачі, доценти.
Якщо Ви хочете отримати досвід рецензування робіт, максимально наближений до міжнародних стандартів, заповніть анкету до 10 березня:bit.ly/Polit2017Rew
Для рецензентів конференції буде проведено тренінги з досвідченими рецензентами міжнародних видань, а також окремі заходи під час конференції.

СЕКЦІЇ КОНФЕРЕНЦІЇ
АЕРОНАВІГАЦІЙНІ СИСТЕМИ
– Організація повітряного руху
– Англійська мова в авіаційній галузі