IX Міжнародна науково-практична конференція

молодих учених і студентів

"Політ. Сучасні проблеми науки"

Київ / НАУ / 1-5 квітня 2019

Національний авіаційний університет разом з Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених НАУ запрошують студентів та молодих учених вітчизняних та закордонних ВНЗ, наукових організацій та установ 1-5 квітня 2019 року взяти участь у роботі ХIX Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів “ПОЛІТ. СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ НАУКИ”.

Участь у Конференції безкоштовна. За результатами конференції буде видано збірник тез. Конференція передбачає лише очну участь. Учасники, що подадуть тези, але не представлять їх на конференції, на жаль, не потраплять у збірник матеріалів конференції.
Робочі мови: українська та англійська.

Для участі у конференції заповніть анкету до 15 березня: bit.ly/Polit2019
Обсяг тез – 1-2 сторінки А4, оформлення за шаблоном: bit.ly/PolitAbstr
Для участі у конкурсі-виставці науково-технічних робіт (12 квітня), заповніть анкету до 25 березня: bit.ly/Polit2019Comp

ЗАПРОШУЄМО РЕЦЕНЗЕНТІВ
Цього року до рецензування матеріалів конференції запрошуються аспіранти, молоді викладачі, доценти.
Якщо Ви хочете отримати досвід рецензування робіт, максимально наближений до міжнародних стандартів, заповніть анкету до 10 березня: bit.ly/Polit2019Recenz
Для рецензентів конференції буде проведено тренінги з досвідченими рецензентами міжнародних видань, а також окремі заходи під час конференції.

З будь-якими питаннями звертайтеся на ysa.nau@gmail.com

Назва секції

ПІБ

відповідальних

(голова, секретар)

Науковий ступінь, вчене званняТелефон, e-mailФорма проведення

(секційний формат, семінар, круглий стіл тощо)

АеронавігаціяОстроумов Іван Вікторович (голова)К.т.н, доцентostroumovv@ukr.net

0683636463

Бондарєв Дмитро

Ігорович

(секретар)

асистент кафедри АНСdmytriy.bondarev@gmail.com

0636037838

Сучасні системи авіонікиПавлова Світлана Вадимівна (голова)Завідувач кафедри авіоніки,

с.н.с. проф.

psv@nau.edu.ua

497-80-08

Герасименко Тетяна Сергіївнаасистент0667795347

gerts@nau.edu.ua

Телекомунікації та захист інформації в авіаційному зв’язкуКонахович Георгій Филимоновичд.т.н., професорСекційний формат
Лавриненко Олександр Юрійовичасистент кафедри ТКС0509497150

conference@tks.nau.edu.ua

Англійська мова в авіаціїБистрова Богдана

Василівна

доцент0972478670

danabystrova@gmail.com

ЕлектронікаСеменова Ксенія Ігорівнаасистент кафедри електроніки0639548520;

xenashelev@gmail.com

Секційний формат
Автоматизовані системи управління технологічними процесами та рухомими об’єктамиСинєглазов Віктор МихайловичПрофесор, д.т.н.svm@nau.edu.ua

0679242337

Пантєєв Роман Леонідовичк.т.н., доцентromanpanteevmail@gmail.com

0502536325

Аерокосмічні системи управлінняАзарсков Валерій Миколайович (голова)Професор, д.т.н.abramovich-e-a@ukr.net

0678921142

Абрамович Олена Олександрівнак.т.н., доцент

Директор НН ІАЕТ                                                                                        Мачалін І.О.

24.01.2019 р.