XXI Міжнародна науково-практична конференція

здобувачів вищої освіти і молодих учених

“Політ. Сучасні проблеми науки”

Київ / НАУ / 5-9 квітня 2021

Національний авіаційний університет, Факультет аеронавігації, електроніки та телекомунікацій запрошують студентів та молодих учених вітчизняних та закордонних ВНЗ, наукових організацій та установ 5-9 квітня 2021 року взяти участь у роботі XXI Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених “ПОЛІТ. СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ НАУКИ”.

Участь у Конференції безкоштовна. За результатами Конференції буде видано електронний збірник тез (англійською мовою, українською ще уточнюється).

Реестрація, вимоги до оформлення тез, организаційний комітет (pdf)

5-9 квітня 2021 року відбулась ХXІ Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки». Факультет аеронавігації, електроніки та телекомунікацій організував роботу напряму «Аеронавігація. Електроніка. Телекомунікації» за 7 секціями. Цього року у конференції взяли участь понад 140 учасників – науково-педагогічні співробітники, аспіранти, здобувачі.
Представлені доповіді були виконані на високому науковому рівні та супроводжувались цікавими презентаціями. Під час роботи секцій учасники конференції представили результати своїх наукових досліджень, отримали досвід представлення доповіді та вдосконалили навички ведення наукової дискусії.
Бажаємо всім учасникам подальших наукових здобутків!

Тези доповідей на конференції “ПОЛІТ 2021. СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ НАУКИ”

За детальною інформацією звертайтесь до секретарів секцій та відповідальної щодо організації та проведення заходу на факультеті Зайцевої Н. (406-71-25, nataliazajceva241@gmail.com).

logopolit20

XX Міжнародна науково-практична конференція

здобувачів вищої освіти і молодих учених

“Політ. Сучасні проблеми науки”