Команда кафедри електроніки – серед переможців хакатону від компанії Global Logic!

Наші представники на Huawei FBB Forum!
q1w2
Екскурсія на підприємство «Аеропракт»
Денис хакатон3

У хакатоні, організованому GlobalLogic, який проходив 08-09.12.18, команда НАУ, складена з представників СКБ Sky при кафедрі електроніки ННІАЕТ здобула почесне 3-тє місце. Переможці к.т.н. Денис Навроцький, к.т.н. Олексій Савченко та студенти Дмитро Полторацький і Федір Катушонок під час хакатону написали програму керування розумним автомобілем з використанням протоколу V2X, запрограмували поведінку розумних автомобілів для стандартних і незвичайних ситуацій на дорозі (прийняття рішеннь щоб не відбулось зіткнення з непередбаченою перешкодою). Працездатність написаної програми було перевірено на практиці за допомогою діючих моделей авто, кожна з яких керується власним мікроконтроллером на Rasberry Pi 3, з використанням протоколу обміну даними V2X.
Під час хакатону команда працювала з ОС Ubuntu в IDE QT Creater, використовуючи мови програмування Python та С++.
Здобутий досвід є дуже цінним. Дякуємо GlobalLogic за надану чудову можливість і співпрацю.

Денис хакатон8 Денис хакатон7 Денис хакатон6 Денис хакатон5 Денис хакатон4 Денис хакатон3 Денис хакатон2 Денис хакатон1