Кафедра радіоелектронних пристроїв та систем

ГАЛУЗЬ ЗНАНЬ 0508 «ЕЛЕКТРОНІКА»

Напрям підготовки 6.050802 «Електронні пристрої та системи»

Кафедра радіоелектронних пристроїв та систем

Тел.. (044)406-77-47, 406-78-85

e-mail: sibruk@nau.edu.ua

Завідувач кафедри – Сібрук Леонід Вікторович,  доктор технічних наук, професор.

Кафедра радіоелектронних пристроїв та систем є випусковою для галузі знань «Електроніка» за напрямом 6.050802 «Електронні пристрої та системи» та забезпечує професійну підготовку фахівців з проектно-дослідницької діяльності, конструювання, виробництва та обслуговування електронних і радіоелектронних пристроїв та систем спеціального та загального призначення.

Підготовка фахівців напряму «Електронні пристрої та системи» проводиться за спеціальністю 7(8).05080201 «Електронні прилади та пристрої».

Студенти, що навчаються на кафедрі радіоелектронних пристроїв та систем, мають можливість користуватись сучасною технікою з використанням новітніх технологій та програмних середовищ, опановуючи системне програмування, математичне моделювання процесів та систем, методи проектування, конструювання та діагностики працездатності радіоелектронних пристроїв та систем.

Панорама лабораторій