Кафедра авіаційної англійської мови (ААМ)

Кафедра авіаційної англійської мови  (ААМ)

тел. 497-41-15

Завідувач кафедри – Пазюра Наталія Валентинівна, доктор педагогічних наук, професор Сучасні вимоги до професійної кваліфікації будь-якого конкурентноспроможного фахівця передбачають вільне володіння англійською мовою в ситуаціях спілкування під час  здійснення професійної діяльності.

Навчання передбачає:

• оволодіння фразеологією англійською мовою, яка застосовується при веденні  радіоотелефонного звязку «ЗЕМЛЯ – ПОВІТРЯ»;
  • оволодіння технічною професійно-орієнтованою англійською мовою майбутніх фахівців інженерного напрямку;
  • оволодіння загальною авіаційною англійською мовою відповідно до нових вимог Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО).

Професорсько-викладацький склад кафедри представлений науковцями та досвідченими викладачами авіаційної англійської мови, а також тестологами та екзаменаторами з досвідом контролю та оцінки рівня володіння авіаційною англійською мовою.

Ресурсні можливості кафедри дозволяють підготувати студентів до складання відповідних тестів з авіаційної англійської мови на рівні міжнародних вимог.

Заняття проводяться висококваліфікованими викладачами. Під час навчання студенти мають можливість тренуватися у складанні тестів міжнародного формату.

На кафедрі проводяться наукові дослідження в галузі методики навчання авіаційної англійської мови, вимірювання та оцінки рівня володіння авіаційною англійською мовою. Студенти забезпечуються сучасними підручниками з авіаційної англійської мови та іншими навчальними матеріалами, в тому числі аудіо та відео матеріалами.

Кафедра має тісні зв’язки з зарубіжними партнерами, серед яких відомі авіаційній міжнародній спільноті навчальні заклади і центри MLS Colledge (Велика Британія), Mayflower Colledge (Велика Британія), Pan Am Academy (США), FlightSpeak (Іспанія), CompLang (Росія), ін.