Інноваційна дослідницька програма Хуавей (HIRP Open)

Lyceum
Перемога наших вихованців на першому турі олімпіади НАУ з фізики!
rozklad
Інструкція з створення швидких посилань на розклад викладачів в системі Розклад НАУ
Huawei_Innovation_Research_Program

HIRP Open це нагорода строком 1-2 роки, яка підтримує на контрактній основі інноваційні дослідження на загальну суму від30 000 до 70 000 USD (але не обмежується цією сумою, для проривних пропозицій можлива більша сума винагороди). КонкурсHIRP Open вже розпочато, пропозиції можуть бути подані у термін з 15 квітня по 30 травня 2018 р.

HIRP Open надає фінансові можливості для провідних університетів та науково-дослідних інститутів що ведуть інноваційні розробки у галузі комунікаційних технологій, комп’ютерних наук, інженерії та суміжних спеціальностей. HIRP Open має за мету відзначити та підтримати вчених світового рівня, які працюють на постійній основі на факультетах чи в інститутах, проводять інноваційні дослідження що становлять взаємний інтерес. Видатні переможці HIRP Open можуть бути запрошені для подальшої довготривалої співпраці з Huawei.

Більш детальну інформацію про програму Ви можете знайти у додатку №1.

Cкачати (PDF, Неизвестный)

Більш детальну інформацію також можна знайти за посиланням: