Графіки проведення вступних випробувань

ГРАФІК

Проведення вступних випробувань для вступників за програмою підготовки «Спеціаліст», «Магістр»

Навчально-наукового інституту Аеронавігації

СпеціальністьСпеціалізація

(освіт. програма)

КафедраВид вступного випробуванняДата, час проведення, аудиторіяВідповідальна особа
1151 Автоматизація та комп’ютерно-

інтегровані технології

Системи управління і автоматики літальних апаратів

 

Технології управління великими системами (організаціями)

Систем управління літальними апаратамидодаткове19.07.2016 р.;

9:00 – 10:00

6.205

Кириченко Віктор Вікторович,

 

фахове19.07.2016 р.;

10:00 – 13:00

6.205

додаткове07.08.2016 р.;

9:00 – 10:00

6.205

фахове07.08.2016 р.;

10:00 – 13:00

6.205

2153 Мікро- та наносистемна технікаФізична та біомедична електронікаЕлектронікидодаткове07.07.2016 р.;

9:00 – 10:00

3.405

Мельник Олександр Степанович
фахове07.07.2016 р.;

10:00 – 13:00

3.405

додаткове08.08.2016 р.;

9:00 – 10:00

3.405

фахове08.08.2016 р.;

10:00 – 13:00

3.405

3171 ЕлектронікаЕлектронні прилади та пристроїРадіоелектронних пристроїв та системдодаткове07.07.2016 р.;

9:00 – 10:00

3.330

Сібрук Леонід Вікторович
фахове07.07.2016 р.;

14:00 – 17:00

3.330

додаткове08.08.2016 р.;

9:00 – 10:00

3.330

фахове08.08.2016 р.;

14:00 – 17:00

3.330

Електронні системиЕлектронікидодаткове07.07.2016 р.;

9:00 – 10:00

3.405

Мельник Олександр Степанович
фахове07.07.2016 р.;

13:00 – 15:00

3.405

додаткове08.08.2016 р.;

9:00 – 10:00

3.405

фахове08.08.2016 р.;

13:00 – 15:00

3.405

4172 Телекомунікації та радіотехнікаАпаратура радіозв’язку, радіомовлення та телебачення

 

Радіоелектронні системи та комплекси авіаційної безпеки

Авіаційних радіоелектронних комплексівдодаткове07.07.2016 р.;

9:00 – 10:00

3.308

Заліський Максим Юрійович
фахове07.07.2016 р.;

10:00 – 13:00

3.308

додаткове08.08.2016 р.;

9:00 – 10:00

3.308

фахове08.08.2016 р.;

10:00 – 13:00

3.308

Телекомунікаційні системи та мережі

 

Захист інформації в телекомунікаційних системах та мережах

Телекомунікаційних системдодаткове07.07.2016 р.;

9:00 – 10:00

3.201

Одарченко Роман Сергійович
фахове07.07.2016 р.;

10:00 – 13:00

3.201

додаткове08.08.2016 р.;

9:00 – 10:00

3.201

фахове08.08.2016 р.;

10:00 – 13:00

3.201

5173 АвіонікаТехнічна експлуатація комплексів пілотажно-навігаційного обладнання

 

Системно-маркетенгова експлуатація авіоніки

Авіонікидодаткове07.07.2016 р.;

9:00 – 10:00

5.403

Чужа Олексій Олександрович
фахове07.07.2016 р.;

10:00 – 13:00

5.403

додаткове08.08.2016 р.;

9:00 – 10:00

5.403

фахове08.08.2016 р.;

10:00 – 13:00

5.403

6272 Авіаційний транспортОбслуговування повітряного рухуАеронавігаційних системдодаткове07.07.2016 р.;

9:00 – 10:00

11.328

Ларін Віталій Юрійович

Шмельова Тетяна Федорівна

 

фахове07.07.2016 р.;

10:00 – 13:00

11.328

додаткове08.08.2016 р.;

9:00 – 10:00

11.328

фахове08.08.2016 р.;

10:00 – 13:00

11.328

Системи аеронавігаційного обслуговуваннядодаткове07.07.2016 р.;

9:00 – 10:00

11.321

фахове07.07.2016 р.;

10:00 – 13:00

11.321

додаткове08.08.2016 р.;

9:00 – 10:00

11.321

фахове08.08.2016 р.;

10:00 – 13:00

11.321

 

ГРАФІК

Проведення вступних випробувань для вступників за програмою підготовки «Бакалавр»

Навчально-наукового інституту Аеронавігації

 

СпеціальністьСпеціалізація

(освіт. програма)

КафедраВид вступного випробуванняДата, час проведення, аудиторіяВідповідальна особа
1151 Автоматизація та комп’ютерно-

інтегровані технології

Системна інженеріяСистем управління літальними апаратамидодаткове21.07.2016 р.;

10:00 – 12:00

6.205

Юрченко Олексій Миколайович
фахове26.07.2016 р.;

10:00 – 13:00

6.205

2153 Мікро- та наносистемна технікаМікро- та наноелектронікаЕлектронікидодаткове21.07.2016 р.;

08:00 – 10:00

3.405

Мельник Олександр Степанович
фахове26.07.2016 р.;

13:00 – 16:00

3.405

3171 ЕлектронікаЕлектронні пристрої та системиЕлектронікидодаткове21.07.2016 р.;

10:00 – 12:00

3.405

Мельник Олександр Степанович
фахове26.07.2016 р.;

10:00 – 13:00

3.405

Електронні пристрої та системиРадіоелектронних пристроїв та системдодаткове21.07.2016 р.;

10:00 – 12:00

3.330

Габрусенко Євгеній Ігорович
фахове26.07.2016 р.;

10:00 – 13:00

3.330

4172 Телекомунікації та радіотехнікаРадіотехнікаАвіаційних радіоелектронних комплексівдодаткове21.07.2016 р.;

10:00 – 12:00

3.308

Камінський Євгеній Олександрович
фахове26.07.2016 р.;

10:00 – 13:00

3.308

ТелекомунікаціїТелекомунікаційних системдодаткове21.07.2016 р.;

10:00 – 12:00

3.208

Климчук Володимир Павлович
фахове26.07.2016 р.;

10:00 – 13:00

3.208

5173 АвіонікаАвіонікаАвіонікидодаткове21.07.2016 р.;

10:00 – 12:00

5.403

Чужа Олексій Олександрович
фахове26.07.2016 р.;

10:00 – 13:00

5.403

6272 Авіаційний транспортАеронавігаціяАеронавігаційних системдодаткове21.07.2016 р.;

10:00 – 12:00

11.328

Рудас Сергій Іванович
фахове26.07.2016 р.;

10:00 – 13:00

11.328

 

ГРАФІК

Проведення вступних випробувань з іноземної мови (англійська) для вступників за програмою підготовки  «Спеціаліст», «Магістр»

Навчально-наукового інституту Аеронавігації

 

СпеціальністьКафедраВид вступного випробуванняДата, час проведення, аудиторіяВідповідальна особа
1151 Автоматизація та комп’ютерно-

інтегровані технології

 

153 Мікро- та наносистемна техніка

 

171 Електроніка

 

172 Телекомунікації та радіотехніка

 

173 Авіоніка

 

272 Авіаційний транспорт

Авіаційної англійської мовиВступне випробування з іноземної мови21.07.2016 р.;

10:00 – 13:00

11.414

Пазюра Наталія Вікторівна
22.07.2016 р.;

10:00 – 13:00

11.414

26.07.2016 р.;

10:00 – 13:00

11.414

27.07.2016 р.;

10:00 – 13:00

11.414

 

Pin It on Pinterest

Share This