faet_logo
Розклад занять та дзвінків для студентів ФАЕТ
14.09.2020
faet_logo
Розклад занять 2-го курсу ФАЕТ
16.09.2020
Усі записи
faet_logo

Відповідно до наказу ректора № 327/од. від 31.08.2020 для студентів освітнього ступеня бакалавр денної та заочної форми навчання освітній процес буде організовано з використанням дистанційних технологій, зокрема платформи G Suite for Education від компанії Google.

Для першокурсників створено корпоративні Google-акаунти. Для входу в акаунт необхідно слідувати інструкції (http://iiot.nau.edu.ua/images/docs/cdo/instructions/GClassroom%20login.pdf).  Корпоративну електронну пошту можна отримати у куратора групи або звернутися до деканату Вашого факультету.

Також, до уваги викладачів ‑ покрокова інструкція зі створення віртуального курсу Google Classroom (http://iiot.nau.edu.ua/images/docs/cdo/instructions/GClassroom%20for%20NPP.pdf).

Опис роботи із сервісами Google міститься в інструкціях Google Forms (http://iiot.nau.edu.ua/images/docs/cdo/instructions/Google%20Forms.pdf) та Google Meet (http://iiot.nau.edu.ua/images/docs/cdo/instructions/Google%20Meet.pdf)

 

Детальна інформація та консультування викладачів та студентів щодо платформи G Suite for Education :

  • Блідар Анна Ігорівна, директор Центру дистанційної освіти ІІОТ, blidar@npp.nau.edu.ua;
    • Гречух Мар’ян Михайлович, провідний фахівець Центру дистанційної освіти ІІОТ, hrechukh@npp.nau.edu.ua, 063 194-21-22;
    • Фуревич Роман Богданович, провідний фахівець Центру дистанційної освіти ІІОТ, furevych@npp.nau.edu.ua, 063 962-06-79.

Центр дистанційної освіти Національного авіаційного університету: корпус 8а, каб. 305, телефон для довідок: (044) 406-77-27, E-mail: cdo@npp.nau.edu.ua.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Pin It on Pinterest

Share This