До уваги абітурієнтів найактуальніші новини щодо вступної кампанії 2020 у телеграм каналі факультету!!!

Фільм про кафедру аерокосмічних систем управління
06.08.2020
faet_logo
Результати фахових вступних випробувань на ОС “Магістр”
15.08.2020
censor_news_big3

У Telegram створено публічний інформаційний канал факультету під назвою «ФАЕТ НАУ», в якому висвітлюватиметься інформація про діяльність ФАЕТ, вступ до НАУ, різні заходи тощо. Посилання-запрошення на канал t.me/faet_nau .

До цього каналу прив’язаний чат факультету під назвою «ЧАТ ФАЕТ НАУ», до якого можна увійти в Telegram як окремо, так і перейти з інформаційного каналу ФАЕТ НАУ (кнопка «Обговорення» у каналі ФАЕТ внизу справа). Чат призначений для питань абітурієнтів та студентів, відповідей на їх питання з боку кураторів, адміністрації, відповідальних за вступну кампанію, обговорень тощо.

Посилання-запрошення на чат t.me/chat_faet_nau

Приєднуйтесь, дізнавайтесь найактуальнішу інформацію та отримуйте вичерпні відповіді на свої запитання!!!