День відкритих дверей в Інституті аеронавігації

esterel
Презентація Esterel Technologies
13.03.2015
_IGP5243
Підсумки українського відбору щорічної міжнародна програми Ten Outstanding Young Persons (TOYP)
18.03.2015
Den-vidkr-dverej-439x480

Сьогодні 14 березня 2015 року в Інституті аеронавігації відбувся День відкритих дверей. На захід були запрошені учні загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв Києва та області.

Для абітурієнтів та їх батьків була проведена ознайомлювальна зустріч з адміністрацією інституту та всіма завідувачами випускових кафедр.

Директор ІАН Чепіженко Валерій Іванович розповів абітурієнтам та їх батькам про основні напрями роботи Інституту, ознайомив з напрямами та спеціальностями, за якими проводиться підготовка студентів, розповів про перспективи працевлаштування випускників.

По закінченню зустрічі був проведений екскурсійний огляд лабораторій та навчальних аудиторій інституту.