День відкритих дверей в Інституті аеронавігації

MTS
Конкурс от МТС “Профессионалы будущего 2015”
17.11.2014
aerodyn
Аеродинаміка – безпека польотів та людський чинник
19.11.2014

15 листопада 2014 року в Інституті аеронавігації відбувся День відкритих дверей. На захід були запрошені учні загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв Києва та області.

Для абітурієнтів та їх батьків була проведена ознайомлювальна зустріч з адміністрацією інституту та всіма завідувачами випускових кафедр.

Директор ІАН Чепіженко Валерій Іванович розповів абітурієнтам та їх батькам про основні напрями роботи Інституту, ознайомив з напрямами та спеціальностями, за якими проводиться підготовка студентів, розповів про перспективи працевлаштування випускників.

По закінченню зустрічі був проведений екскурсійний огляд лабораторій та навчальних аудиторій інституту.

Адміністрація
Інститут є навчально-науковим підрозділом Національного авіаційного університету.