LOGO_Color_on_Green
Чому пошкодуєте, що не подались на Zavtra.ua?
04.11.2014
klogo
Проблеми розвитку глобальної системи зв’язку, навігації, спостереження та організації повітряного руху CNS/ATM
10.11.2014
erasmus_mundus

Шановні колеги,

Мені приємно повідомити вас про організацію семінару з питань участі в 2-му етапі проекту мобільності ACTIVE.
Семінар організовано Відділом міжнародних зв’язків НАУ.

В семінарі візьме участь представник головного координатора проекту – Варшавської політехніки – пані Зеновія Шіц.

Запрошуємо вас, ваших представників та всіх зацікавлених осіб (викладачів, студентів, аспірантів, науковців) взяти участь в цьому заході.

Семінар відбудеться в НАУ, 11 листопада 2014р. о 12:00 годині в ауд. 8-105 (корп.8).

Вебсайт проекту http://active.meil.pw.edu.pl уже працює і приймає заяви і документи он-лайн до 1 січня 2015 року. Але ж не забувайте про нашу зимову відпустку.

Адміністрація
Інститут є навчально-науковим підрозділом Національного авіаційного університету.