Акредитація освітньої програми «Електронні технології інтернету речей»

Відзнака працівників факультету за інноваційні впровадження в освітньому процесі
24.12.2021
Привітання декана ФАЕТ з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!
31.12.2021

За результатами засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 21.12.21 була акредитована освітня програма «Електронні технології інтернету речей» за спеціальністю 171 «Електроніка». Це нова та перспективна освітня програма, що відповідає сучасним трендам розвитку електроніки та інформаційних технологій відкрита кафедрою електроніки, робототехніки і технологій моніторингу та інтернету речей (ЕРМІТ) в 2017 році. Особливість та унікальність цієї освітньої програми полягає в тому, що в ній, на фундаменті електроніки, вперше поєднані в єдину навчальну систему сенсори і актюатори, програмно-апаратні засоби обробки сигналів та обміну даним, мережеві технології та електронні системи моніторингу і керування, що власне і складає сучасне поняття «інтернету речей». В ході акредитації експертна група та галузева експертна рада особливо відмітили професійну кваліфікацію викладачів, задіяних до реалізації освітньої програми та високий рівень матеріально технічного забезпечення, зокрема лабораторію від компанії GlobalLogic, філію  на виробничому підприємстві НВП «ТЕЛЕОПТИК», конструкторське бюро “Sky” та велику кількість сучасного обладнання. Що підтверджується оцінками «А» з відповідних критеріїв. Таким чином освітня програм «Електронні технології інтернету речей» стала третьою акредитованою бакалаврською програмою на кафедрі ЕРМІТ акредитованою за останні 9 місяців на ряду з програмами «Електронні системи» і «Фізична та біомедична електроніка».

Кафедра висловлює подяку за підтримку, допомогу та безпосередню участь в процесі акредитації: ректорату, відділу ліцензування та акредитації, відділу моніторингу якості вищої освіти, навчально-методичному відділу, деканату ФАЕТ та всім хто допомагав у акредитації наших освітніх програм.

зображення_viber_2021-12-24_13-36-17-531   зображення_viber_2021-12-24_13-36-25-231   зображення_viber_2021-12-24_13-36-06-125